POZOR!!! Probíhá rekonstrukce rehabilitace

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

s potěšením vám oznamujeme, že v nejbližších dnech zahájíme další velmi důležitou etapu rekonstrukce naší nemocnice, a to ambulantní rehabilitace v suterénu. Tato rekonstrukce, která bude trvat necelý rok, vám pacientům i našim zaměstnancům přinese komfort nových, moderních léčebných prostor. Můžete se těšit nejen na nové tělocvičny, elektroléčbu, vodoléčbu, ale také na komplexní rekonstrukci a zprovoznění rehabilitačního bazénu.
Nemusíte mít žádné obavy, provoz rehabilitace nebude omezen! Jednotlivé procedury budou přestěhovány do náhradních prostor v rámci hlavní budovy nemocnice a budovy očkovacího centra.

K prvním dočasným změnám dojde v úterý 31. 1. 2023. Od tohoto data najdete po dobu rekonstrukce nově v přízemních prostorách dětské lůžkové stanice 1, budova A (na obrázku označeno šipkou):
* tělocvičny 0 - 9
* magnetoterapii
* laser
* rázovou vlnu
 
Od úterý 14. 2. 2023 začala fungovat v nových prostorách elektroléčba - nově tyto procedury najdete v budově OČKA - očkovacího centra
 
Všechny ostatní procedury zatím zůstávají ve stávajících prostorách beze změn.
O všech dalších jednotlivých změnách vás budeme včas informovat na našich webových stránkách a sociálních sítích. Informace vám také poskytnou naše konzultantky v rezervační kanceláři. V areálu nemocnice budete vedeni k procedurám dočasným navigačním značením. K dispozici budou také plánky s popisem změn, které si budete moci od příštího týdne vyzvednout v Rezervační kanceláři a v kanceláři rehabilitace při plánování Vašich procedur.
 
Děkujeme za pochopení, musíme to opravit!