Lékař/-ka L3 i L2 na ARIM

Nemocnice Havířov, příspěvková organizace, nabízí pracovní příležitost pro lékaře L2, L3 + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK.

Požadujeme

• VŠ vzdělání lékařského směru,
  • zdravotní způsobilost k výkonu povolání,
  • odbornou způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.,
  • specializovanou způsobilost v oboru anesteziologie a intenzivní medicína,
  • aktivní a samostatné jednání, vstřícné chování a vystupování, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost

Uvítáme:

• specializovanou způsobilost v oboru algeziologie

Nabízíme:

• Práce v akreditované nemocnici na akreditovaných pracovištích odpovídajícím požadavkům vzdělávacích programů v příslušných oborech s kompetentními školiteli.
  • Práce ve stabilním vysoce profesionálním kolektivu lékařů i nelékařů dostupných radou i pomocí.
  • Účast na vzdělávacích akcích v rámci celoživotního vzdělávání.
  • Zvyšování a prohlubování kvalifikace v oboru.
  • Účast na klinických studiích.
  • Výše tarifního platu garantovaná zákonem.
  • Dovolená o výměře 5 týdnů + 2 sick days.
  • Příspěvek na závodní stravování.
  • Příspěvek na penzijní spoření.
  • Dětskou skupinu v areálu nemocnice pro děti od 1 roku s časy hlídání od 6-18h.
  • Dary při pracovních, životních výročích a za bezplatné dárcovství krve.
  • V případě hospitalizace pobyt zdarma na nadstandardním pokoji.

Nástup dle dohody.

Odesláním životopisu na tento inzerát potvrzujete, že jste se seznámil/-la s "Informacemi o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání".

Kontakt:
MUDr. Martin Sedláček, náměstek pro léčebnou péči, e-mail: martin.sedlacek@nemhav.cz, telefon: 596 491 847, 848, mobil: 606 771 927

Mgr. Lucie Balcarová, HR manažer, email: lucie.balcarova@nemhav.cz, telefon: 724 334 233