POZOR!!! Probíhá rekonstrukce rehabilitace

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

s potěšením vám oznamujeme, že v nejbližších dnech zahájíme další velmi důležitou etapu rekonstrukce naší nemocnice, a to ambulantní rehabilitace v suterénu. Tato rekonstrukce, která bude trvat necelý rok, vám pacientům i našim zaměstnancům přinese komfort nových, moderních léčebných prostor. Můžete se těšit nejen na nové tělocvičny, elektroléčbu, vodoléčbu, ale také na komplexní rekonstrukci a zprovoznění rehabilitačního bazénu.
Nemusíte mít žádné obavy, provoz rehabilitace nebude omezen! Jednotlivé procedury budou přestěhovány do náhradních prostor v rámci hlavní budovy nemocnice a budovy očkovacího centra.

Rozmístění jednotlivých pracovišť od 3.4.2023:

1. Pracoviště pro individuální fyzioterapii (tělocvičny) – lůžková hematologie (1. patro)
  2. Elektroléčba, magnetoterapie, mechanoterapie, ergoterapie – diagnostické a ošetřovatelské centrum (ÓČKO)
  3. Pracoviště dětské fyzioterapie – místnost naproti Lůžkové rehabilitační stanice (1. patro)
  4. Rehabilitační ambulance, zápis pacientů, plánování procedur – 4. patro (zelený výtah)

O všech dalších jednotlivých změnách vás budeme včas informovat na našich webových stránkách a sociálních sítích. Informace vám také poskytnou naše konzultantky v rezervační kanceláři. V areálu nemocnice budete vedeni k procedurám dočasným navigačním značením. K dispozici budou také plánky s popisem změn, které si budete moci od příštího týdne vyzvednout v Rezervační kanceláři a v kanceláři rehabilitace při plánování Vašich procedur.

Děkujeme za pochopení, musíme to opravit!