Interna 5.6.206
ráda bych poděkovala personálu interního oddělení v Nemocnici Havířov za velmi dobrou péči. Lékaři, sestřičky i studenti byli po celou dobu milí, ochotní a profesionální. Vždy si našli čas na vysvětlení všeho potřebného a chovali se ke mně s respektem a vstřícností, což jsem velmi ocenila.
Jedinou věcí, která by si podle mě zasloužila zlepšení, jsou koupelny a sprchy. Pokoje byly v pořádku, ale sociální zařízení působí zastarale a bylo by příjemné, kdyby v budoucnu prošlo modernizací. Věřím, že by to pacientům zpříjemnilo pobyt a sestřičkám práci a zvýšilo celkový komfort během hospitalizace.
Celkově jsem ale s poskytovanou péčí velmi spokojená a děkuji všem zaměstnancům za jejich práci.
S pozdravem
Věra Ptaková
.png)