Ви написали про нас (відгуки)

Свої подяки можете надіслати на email gabriela.dobesova@nemhav.cz sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Interna 5.6.206

Dobrý den,

ráda bych poděkovala personálu interního oddělení v Nemocnici Havířov za velmi dobrou péči. Lékaři, sestřičky i studenti byli po celou dobu milí, ochotní a profesionální. Vždy si našli čas na vysvětlení všeho potřebného a chovali se ke mně s respektem a vstřícností, což jsem velmi ocenila.

Jedinou věcí, která by si podle mě zasloužila zlepšení, jsou koupelny a sprchy. Pokoje  byly v pořádku, ale sociální zařízení působí zastarale a bylo by příjemné, kdyby v budoucnu prošlo modernizací. Věřím, že by to pacientům zpříjemnilo pobyt a sestřičkám práci a zvýšilo celkový komfort během hospitalizace.

Celkově jsem ale s poskytovanou péčí velmi spokojená a děkuji všem zaměstnancům za jejich práci.

S pozdravem 

Věra Ptaková

Interní JIP, COVID 3-Geriatrie 20.1.2022

Chtěl bych poděkovat za záchranu mého života celému kolektivu JIP pod vedením pána doktora Danka a také paní doktorce Liudmyle Ponomarove z oddělení Covid 3 geriatrie.

Chtěl bych vyzdvihnout profesionální, obětavou péči všech lékařů, zdravotních sestřiček, ošetřovatelek, uklízeček i sloužících vojáků, doufám, že jsem na nikoho nezapoměl.

Lidským přístupem, laskavým slovem, usměvem jste mě dokázali vrátit do života, povzbuzovali jste mě a motivovali nejen v krizových situacích těžkého průběhu onemocnění Covid 19, našli jste si čas se mnou promluvit a za to všechno Vám moc děkuji a do konce mého života Vám za to budu vděčný.

Máte můj velký obdiv.

Také bych chtěl poděkovat za dobré jídlo do kuchyně.

S úctou René Kotucz.