Ви написали про нас (відгуки)

Свої подяки можете надіслати на email gabriela.dobesova@nemhav.cz sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Urgent 30.11.2023

Dobrý den,
Dne 29.11 po 22 hodině jsem byl nucen navštívit urgentní příjem vaší nemocnice.
Musím především vyzdvihnout pohotové reakce a profesionalitu zdravotních sester, Které měly zájem a aktivně se starali se o můj zdravotní stav před příchodem ošetřujícího Lékaře.
Příchodem Mudr Kláry Lýskové, která rychle určila postup pro to, abych se vůbec nadechl, Jsem se cítil ve správných rukou. Po vyšetření mi pro jistotu ještě byl zkontrolován tlak, I když už jsem se cítil lépe. S pocitem, že jsem další den přežil, jsem s úsměvem zaplatil a Rozloučil jsem se s výborným personálem.
 
Můžete být jako nemocnice hrdí na zaměstnance se kterými jsem měl tu čest, i když Mi nebylo nejlíp, pobýt a poznat je, jak jen to je možné za takovou dobu.
 
S pozdravem vícero spokojených pacientů
 
Martin Balga

Dětské, ORL 29.11.2023

Dobrý den, 
chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci a operaci mého syna Dominička. Dne 24.11.2023 jsme byli na odstranění nosní mandle a vše proběhlo naprosto v pořádku. Velice milé a ochotné sestřičky, paní doktorky a hlavně pak doktor. Celý tým na dětském oddělení i na JiP naprosto sehraný, vše probíhalo, tak jak bylo řečeno. Byla jsem velice mile překvapena s přístupem. U všeho jsem mohla být se synem, krom operačního sálu. Veškeré informace mi byly vždy sděleny a vše zodpovězeno. Moc děkuji panu doktorovi MUDr. Jánu Jakabovičovi, který mého syna Dominička operoval a ještě jednou moc děkuji všem. 
 
Miroslava Poledníková 

Urgent, chirurgie, ortopedie 28.11.2023

Děkuji všem zdravotníkům, se kterými jsem se setkal během své krátké hospitalizace 22. a 23.11.2023. Na centrálním příjmu i na chirurgickém oddělení vše probíhalo profesionálně a s úsměvem. Rovněž při přípravě a samotné operaci na sále jsem věděl, že jsem ve správných rukou. Pooperační péče na oddělení i odvoz sanitkou po propuštění byly opět perfektní.
Stejné poděkování posílám anesteziologické ambulanci za předoperační vyšetření týden před operací.
Jediná konkrétní jména, která si pamatuji, jsou ortoped MUDr. Tomáš Obtulovič, anestezioložka MUDr. Lucie Gawlowská a lékařka na oddělení MUDr. Michaela Gabzdylová.
S pozdravem Vít Tomis