Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Chirurgická ambulance 10.2.2024

Dobrý den, při lyžování v zahraničí si moje patnáctiletá dcera zlomila nohu a byla na tamní klinice ošetřena. Po návratu domů jsme hned navštívili havířovskou nemocnici na kontrolu. I když to byla sobota ( 10. 2. 2024, cca 14.00 h ) a případ nebyl až tak urgentní, byla dcera perfektně ošetřena na chirurgické ambulanci.  Dr. Slyvka provedl téměř bezbolestnou punkci kolene a "polopaticky" mi vysvětlil co se bude dál dít. Samozřejmě mu asistovala příjemná sestřička, jejíž jméno neznám. Byl proveden kontrolní rentgen, kam byla dcera odvezena na vozíčku z ordinace a přivezena zpět milým a úslužným p. Glogarem.
Chválím i paní na té recepci, která nám ukázala kam mají směřovat naše první kroky v nemocnici.
Děkuji všem
Tomáš Gvožď
Horní Bludovice

Infekce 23.2.2024

Krásný den, chtěla bych udělit velikou pochvalu a poděkování celému týmu sester z infekčního oddělení. Každá jedna byla jak velice vstřícná, milá, tak empatická. Tyto dámy udělali vše pro mé dobro, ne jen po fyzické stránce, ale hlavně psychické a byly nápomocné v každé chvíli, kdy byla potřeba. Ještě jednou mockrát děkuji, za perfektní péči a i když doufám, že se zde již neukáži, tak na sestřičky budu moc ráda a s láskou vzpomínat. S přáním krásného dne. Karolína Filipová

Urologie 12.2.2024

Dobrý den,
 
Ráda bych napsala velké poděkování urologickému oddělení.
Syn Štěpán Larysz nar 22.7.2021 docházel s hydrokelou na dětskou chirurgii na FNO.
Zde nám bylo několikrát řečeno, že operace je nutná, že způsobuje synovi komplikace do budoucna atd. Dokonce tam zaznělo, že v budoucnu nebude moct mít děti.
 
Jelikož se mi nátlak zdravotníků z FNO velmi nelíbil, rozhodla jsem se vyhledat jinou nemocnici. Na doporučení mých známých jsem se obrátila na Urologické oddělení vaší nemocnice.
 
Zde mi bylo vysvětleno, že hydrokela se bere při většině případů jako kosmetický zákrok a může zmizet až do 7 let. Že operace není naprosto neodkladná a rozhodně mě nikdo do ničeho nutit nebude.
 
Celý personál jak zdravotní sestřičky,doktoři i pan primář Kopecký byli velmi laskaví a empatičtí.
 
Tímto ještě jednou děkuji celému týmu Urologie.
 
S pozdravem a přáním hezkého dne Veronika Bystroňová