Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nsphav.cz nebo nsphav@nsphav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

ORL 23.5.2022

Vážený pane řediteli Nemocnice s poliklinikou  v Havířově.

Dovolte mi, prosím, prostřednictvím mého emailu vyslovit Vám tímto velké poděkování za skvěle odvedenou práci celého týmu lékařů a především celého kolektivu všech sestřiček z lůžkového oddělení ORL ve Vaší nemocnici.

Byla jsem zde hospitalizována necelý předešlý týden a nemohu jinak, než tímto opravdu VŠEM sestřičkám z lůžkového oddělení ORL vyslovit poděkování a velkou pochvalu za jejich práci, dělají opravdu jméno své profesi.

Děkuji za jejich obětavou práci, velkou psychickou podporu a především za nemizející úsměv na tvářích, který je pro pacienta vždy příjemným společníkem při uzdravování.
 
Prosím, pokud můžete, předejte i Vy mé velké poděkování jim, zaslouží si to.

Děkuji, Váš spokojený pacient

Musilová Alena.

Rehabilitace 19.5.2022

Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu zdravotníků včetně paní primářky z lůžkového rehabilitačního oddělení vaší nemocnice. Už potřetí byl na tomto oddělení můj manžel Jaroslav Lalinský (endoprotéza + reinplantace) a vždy se setkal s velice příjemnými a ochotnými lidmi pacientovi pomoci, jak po stránce zdravotní, rehabilitační, hygienické.

Stravování máte v nemocnici chutné a velice nás překvapila i nabídka, výběr jak v restauraci. Vaše nemocnice je po rekonstrukci pěkná, velice dobře se v ní orientuje díky přehledným orientačním tabulím.

Mockrát děkuji za maximální možnou péči poskytnutou manželovi.
Alena Lalinská

ORL 17.5.2022

Vážený pane řediteli, vážené vedení nemocnice Havířov,

 

v současné době, kdy lidé rádi kritizují a nadávají, já musím jen chválit. Včera jsem se vrátila z nemocnice v Havířově a nemohu vytknout jedinou věc. 
Vše začalo převozem RZ - pohodoví, klidní, usměvaví pánové, dále ambulance ORL, kde jsem sice čekala, jelikož paní doktorka doslova nevěděla kam dřív (byla několikrát odvolána na lůžkové oddělení), ale tak to prostě je. Poté příjem - usměvavé sestřičky, vstřícné, empatické. Dalším úsekem je lůžkové oddělení ORL - opět vstřícnost a empatie, a to po celou dobu mého 10ti denního pobytu. Všichni lékaři, kteří mě vyšetřovali, byli vždy ochotní a milí. A sestřičky, to se ani nedá několika slovy popsat, všechny usměvavé, vždy ochotné pomoci, a to s čímkoliv. S nimi jsem byla nejvíce v kontaktu, jim patří mé obrovské DĚKUJI.
Samostatnou kapitolou je strava. To teda “klobouk dolů”. Takový výběr a pestrost, to opravdu není samozřejmost. Chutná i očím lahodící jídla, a to bez přehánění. 
Moc děkuji za všechno. Chce se mi říct, že se ráda budu vracet, ale to není pravda. Kdo by se rád dobrovolně vracel do nemocnice. Jediné, co můžu, budu chválit (říkat pravdu) o naší nemocnici v Havířově.

S pozdravem a přáním dalších úspěchů

 

Váš vděčný pacient Daniela Remiášová

MOJIP 17.5.20202

Vážený pane řediteli,

 

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat zdravotnickému personálu Nemocnice Havířov, p. o. za zdravotnické služby.

 

Maminka, paní Lapišová Karla, je v současné době v nemocnici hospitalizována od 1. 5. 2022 a péče o ni je na skvělé úrovni. Tým mezioborové jednotky intenzivní péče pod vedením pana primáře MUDr. Satinského rychle a adekvátně vyřešil její vážný zdravotní stav, poskytuje výjimečně precizní péči a současně při komunikaci s pacientkou i rodinou poskytuje informace  jasně a při tom lidsky. Při návštěvách jsem zjistila, že na oddělení je positivní atmosféra, vlídnost a pečlivost samozřejmostí. I díky tomuto přístupu se stav maminky stále zlepšuje. Také chci poděkovat panu MUDr. Firlovi za jeho pracovní nasazení.

 

Děkuji za vše!

 

S pozdravem

Vašutová Tereza