Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Porodnice, novorozenecké oddělení 26.9.2022

Dobrý deň,

4.7.2022 sa nám vo Vašej pôrodnici narodil náš syn. Chcela by som úprimne poďakovať všetkým, ktorí sa o nás starali na gynekologicko-pôrodnickom a novorodeneckom oddelení. Veľmi som sa pôrodu bála, no vďaka úžasnému prístupu a ochote všetkých zúčastnených to bol pre mňa krásny zážitok, na ktorý rada spomínam a rada o ňom všetkým rozprávam. Už sme si mysleli, že pôrod skončí sekciou, keďže ani po niekoľkodňovom vyvolávaní sa kontrakcie nerozbiehali. Nakoniec však prebehol prirodzene a pomerne rýchlo sa nám narodil zdravý chlapček presne v 42+0 tt s krásnymi mierami 3490 g a 50 cm. Kvôli vyvolávaniu som síce pobudla o pár dní dlhšie u Vás na oddelení, ale keďže sme mohli byť ubytovaní spolu s manželom, bolo to pre nás skoro ako dovolenka s chutnou a zdravou stravou. K tomu pekné zrekonštruované priestory a špičkové vybavenie (skvelé sú hlavne bezdrôtové CTG monitory). Lepšie som si to ani nemohla predstaviť.

Ešte raz veľké ďakujem pánovi primárovi, pani lekárkam, pôrodným asistentkám, sestričkám a sanitárkam. V neposlednom rade ďakujem dule Barbore, ktorá nás priviedla na myšlienku rodiť vo Vašej pôrodnici a taktiež za jej sprevádzanie pri pôrode. Váš prístup a ľudskosť sú obdivuhodné. Veľmi si vážim Vašu prácu.

Jana Ďurajková

Infekce, Stravovací provoz 23.9.2022

Dobrý den,
 
dne 9.9.2022 jsem byla přijata na infekčním oddělení Havířovské nemocnice panem primářem Mifekem.
 
Byla to jediná nemocnice v okolí, která byla ochotná mě přijmout a zabývat se mým zdravotním stavem. Nejednalo se totiž pouze o nákazu covid-19, ale zároveň jsem měla kruté bolesti páteře a žaludku. Myslela jsem si, že je to moje poslední hodinka.
 
Ráda bych panu primáři poděkovala za to, že se o mě po celou dobu léčby zajímal a snažil se mi čím jak nejvíc ulevit od bolesti. Jsem také velice vděčná za laskavý a empatický přístup paní doktorky Emílie Lackové. Moc si vážím přístupu všech sester, ošetřovatelek i uklízeček. Všichni ke mě byli vstřícní, laskaví a obětaví.
 
Velké poděkování posílám také do nemocniční kuchyně, kde dokázali i dietní stravu zkrášlit tak, že byla příjemná na pohled a bolavému člověku dodala chuť k jídlu.
 
Díky vám všem jsem po dvou týdnech z nemocnici odešla v naprosto odlišném stavu než v jakém jsem přicházela - stabilizovaná a spokojená (a taky jsem přibrala nějaké to kilo). Toto oddělení opravdu zasluhuje pochvalu za laskavý přístup k pacientům. Ještě jednou Vám děkuji.
 
S pozdravem
Agata Černeková

Gynekologie 23.9.2022

Dobrý den,

byla jsem u Vás hospitalizovaná kvůli laparoskopii na gynekologickém oddělení. Normálně nějaké recenze nepíši, ale po této zkušenosti opravdu musím. Pobyt na gynekologii jsem si strašně užila. Zní to zvláštně, ale opravdu ano. Samozřejmě, že jsem měla šílené bolesti, ale po psychické stránce jsem se cítila jako na dovolené. Strašně obdivuji sestřičky a jejich přístup. Jak na denní směně, tak na noční byly všechny naprosto perfektní, stále milé, opravdu pečlivé. Neměla jsem ani jednu špatnou zkušenost. Bylo to jako by se o mě staralo spoustu maminek. Celkový servis byl naprosto vynikající, neustále se mě někdo ptal, jestli něco nepotřebuji, nabízel hygienické pomůcky. (Neměla jsem připlacený žádný nadstandard). Lékaři byli také skvělí a příjemní. Stejně tak bych chtěla moc pochválit sestřičku na gynekologické ambulanci (urgentní příjem). Opět velice milý člověk s lidským přístupem. Dále si velice cením možnosti veganského stravování - jídlo bylo nejen výborné a ve velkých porcích, ale i krásně naaranžované.
 
Bohužel s pohotovostí tak dobré zkušenosti nemám.
 
Každopádně ještě jednou moc děkuji za vše, doufám, že se toto hodnocení k sestřičkám dostane. Opravdu si vážím jejich práce, přístupu a trpělivosti, jen tak dál.

Hezký den,
Michaela Uhercová