O nemocnici

ZÁKAZ NÁVŠTĚV DO ODVOLÁNÍ z důvodu nepříznivé epidemiologické situace.

Uzavření lůžkových oddělení Rehabilitace, ORL, Neurologie a Hematologie. LDN v současnosti nepřijímá pacienty.

Nemocnice Havířov je příspěvkovou organizací Moravskoslezského kraje.

Nemocnice  je jediným akutním lůžkovým zdravotnickým zařízením na území města Havířova a poskytuje zdravotní služby až 130 000 obyvatelů Havířova a okolí. V některých oborech jako hematologie, hematoonkologie, psychiatrie, urologie, ORL, geriatrie a infekce je spád až 250 tisíc obyvatel a péče je zajišťována i pro okresy Karviná a Frýdek-Místek. Kromě akutních oborů, jak chirurgického, tak interního charakteru a lůžek následné péče LDN,  zajišťuje nemocnice provoz radiologie včetně magnetické rezonance, laboratoří, urgentního příjmu včetně lékařské pohotovostní služby, více jak 40 odborných ambulancí, ústavní lékárny i lékárny pro veřejnost a lékařské pohotovostní služby. Operativu nemocnice zajišťuje na 8 moderních operačních sálech, kde se ročně provádí až 6 tis. operací. Nemocnice má akreditovaná pracoviště pro výchovu a vzdělávání ve všech klíčových specializacích a v roce 2022 má ambice získat certifikaci pro řízení kvality pod normou ISO 9001:2017, na jejíž implementaci se v současné době usilovně pracuje.

V roce 2020…

zaměstnanců
ročně hospitalizovaných
ročně ošetřených pacientů
ročně narozených dětí
QR kód

Staňte se dárcem

Každá koruna se počítá. Staňte se dárcem a pomozte nám úroveň diagnostiky posunout o kus výše. Všech darů si nesmírně vážíme a děkujeme Vám za ně.