Ви написали про нас (відгуки)

Свої подяки можете надіслати на email gabriela.dobesova@nemhav.cz sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Ortopedie, Rehabilitace 23.9.2025

Dobrý den.

13.6.2025 jsem podstoupil operaci TEP levé kyčle. Byl jsem mile překvapen celkovým přístupem veškerého personálu nemocnice, ať už se jedná o přístup lékařů (podrobně vysvětlil postup operace a následné rehabilitace, po operaci se zajímali o můj stav), nebo personálu na odděleních (individuální přístup k pacientům, laskavost a trpělivost, profesionalita). Celkově pobyt v nemocnici musím ohodnotit velice pozitivně (strava na vysoké úrovni, uspokojivé vybavení pokojů, zrekonstruované rehabilitační oddělení...). V neposlední řadě hodně pomohla i koordinátorka ortopedie, která svým přístupem a ochotou pomáhat a řešit vzniklé situace, hodně zjednodušila pobyt v nemocnici a následně i v lázních.

Všem patří mé velké poděkování.

S pozdravem Barboriak Vladimír

Ortopedie, Rehabilitace, Stravování 24.11.2025

Dobrý den,dne 19.9.2025 jsem podstoupil operaci  TEPlevého kolene.Tímto chci poděkovat primáři Majerovi a Mudr Jaradatovi,kteří mě operovali za profesionálni přístup po celou dobu hospitalizace na chirurgickém odděleni.Také chci poděkovat celému personálu sester na odděleni.Po přeloženi na rehabilitační odděleni, jsem pokračoval v rehabilitaci.Rehabilitace kolene se rapidně lepšila každý den.Za to všechno bych chtěl poděkovat prim.Crhánové,Mudr Hořínkové,vrchní sestře a sestřičkám oddělení a rechabilitačním sestřičkám.

Děkuji také panu kuchaři za dobré jídlo po celou dobu pobytu v nemocnici.Na závěr bych rád poděkoval koordinátorce ortopedických operací paní Hudranové za lidský a profesionální přístup,jak v nemocnici,tak v lázních Klimkovice.Líbilo se mi,jak vše navazovalo na sebe.Také proto jsme všichni pacienti z Havířovské nemocnice měli náskok v rehabilitaci kolen,kýčlí před ostatními pacienty v lázních.Ještě jednou všem moc děkuji.František Valik Hlučín

Ortopedie, Rehabilitace, Chirurgie 10.12.2025

Dobrý den,

během následného léčení po operaci na oddělení ortopedie , vznikly další komplikace v hojení. Paní primářka MUDr. Mirka Crhánová pružně reagovala na tuto vzniklou situaci.Zajistila ve spolupráci s lékaři chirurgickeho oddělení, jmenovitě MUDr. Jiří Kohut, k následné další operaci. Tímto  bych chtěl velmi poděkovat celému oddělení lůžkové rehabilitace pod vedením paní primářky MUDr. Mirky Crhánove,  lékařkam, vrchní sestře, sestrám, a rehabilitacnim pracovníkům za velmi vstřícný, profesionální a lidský přístup při mém rehabilitačním léčení. Po krátkém zotavení následovala lázeňská léčba v Klimkovicich. To vše probíhalo v úzké spolupráci s koordinátorkou vaší nemocnice paní Petrou Hudranovou MBA. LL. M. Všem posílám mé velké poděkování.  Polanský Zdeněk z Ostravy

Ortopedie, Rehabilitace 20.1.2026

Dobrý den, 
chtěl bych poděkovat panu MUDr. Jaradatovi, který mě operoval, paní koordinátorce P. Hudranové, MBA, která mě vždy ochotně informovala o všem co jsem potřeboval vědět, personálu ortopedie a následně rehabilitace za profesionální práci a vstřícný přístup. V nemocnici jsem byl hospitalizován kvůli výměně kyčle, která proběhla bez problémů. Nemohl jsem uvěřit tomu, jak rychle jsem se po operaci dostával zpátky do kondice. Po návratu z lázní, které jsem absolvoval okamžitě po ukončení pobytu v nemocnici, jsem byl prakticky bez jakýchkoli potíží a omezení. Zhruba po dvou měsících a pár dnech od operace jsem mohl bez problémů nastoupit zpátky do práce, a to nemám zrovna sedavé zaměstnání. Snad jen jediná připomínka, mladá hezká slečna dole na příjmu by se mohla více usmívat a být příjemnější, přece jen je první osobou se kterou přijde vystresovaný člověk v nemocnici do kontaktu. :-)

Děkuji a přeji hodně dalších úspěchů v práci.