Rád bych se vyjádřil a napsal obrovskou pochvalu Nemocnici Havířov za velmi kvalitní přístup celého personálu. Byl jsem u vás hospitalizován v únoru na ortopedickém oddělení a operován Mudr.
Shadi Jaradatem. Vše bylo naprosto perfektní od paní koordinátorky , ortopedické ambulance, příjmu i již kompletního a kvalitního přístupu na lůžkovém oddělení ortopedie. Rád bych vysekl poklonu i ostatním, kteří odvádí kvalitní práci na rehabilitačním úseku nemocnice včetně sester, fyzioterapeutů , lékařům a ostatnímu personálu. Pokud bych se měl v budoucnu někdy nechat ošetřit, tak se rád k vám vrátím. Jen doufám, že vás nebudu brzy potřebovat.
S úctou a poděkováním Martin Regec.
Rovněž musím zmínit ještě paní Hudranovou a její starostlivý přístup. Doufam, že tak jako já -pacient si vážím vašich zaměstnanců, věřím, že i ze strany vedení nemocnice se dostane poděkování zmíněným zaměstnancům. Pan ředitel může být hrdý na profesionalitu svých zaměstnanců.
S pozdravem Dana Baranová