Ви написали про нас (відгуки)

Свої подяки можете надіслати на email gabriela.dobesova@nemhav.cz sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Ortopedie 26.4.2026

Vážená paní Dobešová,
chci Vám – jako nejbližší nadřízené p. Hudranové – poděkovat za péči, čas a schopnosti, které paní Petra Hudranová,MBA, LL.M., využívá při práci s pacienty na ortopedickém oddělení Vaší nemocnice. Možná podotknete, že je to náplní její práce. Už ale ne její vstřícnost, schopnost empatie při jednání s lidmi, a schopnost dotáhnout záležitosti do zdárného konce. To vše ve prospěch pacienta, v souladu s pravidly nemocnice Havířov.
Buďte, prosím, tak laskava a vyřiďte mé díky a pochvalu p. Hudranové a Vašim kolegům z vedení nemocnice Havířov.
Mějte krásné dny
PhDr. Alena Mrázová
Váš pacient od srpna 2025

Ortopedie 24.3.2026

Dobrý den.

Rád bych se vyjádřil a napsal obrovskou pochvalu Nemocnici Havířov za velmi kvalitní přístup celého personálu. Byl jsem u vás hospitalizován v únoru na ortopedickém oddělení a operován Mudr. 

Shadi  Jaradatem. Vše bylo naprosto perfektní od paní koordinátorky , ortopedické ambulance, příjmu i již kompletního a kvalitního přístupu na lůžkovém oddělení ortopedie. Rád bych vysekl poklonu i ostatním, kteří odvádí kvalitní práci na rehabilitačním úseku nemocnice včetně sester, fyzioterapeutů , lékařům a ostatnímu personálu. Pokud bych se měl v budoucnu někdy nechat ošetřit, tak se rád k vám vrátím. Jen doufám, že vás nebudu brzy potřebovat.

S úctou a poděkováním Martin Regec.

Ortopedie, Rehabilitace 22.1.2026

Dobrý den ,
jmenuji se Dana Baranová a chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu  vaším zaměstnancům. Konkrétně děkuji sestričkam na ortopedii, za pečlivý a starostlivý přístup po mé operaci kolene. Také díky a obdiv mému operátorovi - Mudr. S.Jaradat. A následně jsem byla na rehabilitačním oddělení, kde poděkování patří sestričkam, paní primářce Mudr.Crhánovė, lékařkám za lidský přístup a péči. Ovšem nejvíce jsem vděčná fyzioterapeutkámm Daně Miturové a Evě Fremlové, svým přístupem nejen ke mě, ale viděla jsem, jak hezký se chovají i k jiným pacientům. Jsem ráda, že jsem byla v jejich péči. Vzájemně si u pacientů pomáhaly a dělaly pro nás maximum. Vážím si jejich profesionality. 

Rovněž musím zmínit ještě paní Hudranovou a její starostlivý přístup. Doufam, že tak jako já -pacient  si vážím vašich zaměstnanců, věřím, že i ze strany vedení nemocnice se dostane poděkování zmíněným zaměstnancům. Pan ředitel může být hrdý na profesionalitu svých zaměstnanců.

S pozdravem Dana Baranová