Ви написали про нас (відгуки)

Свої подяки можете надіслати на email gabriela.dobesova@nemhav.cz sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Ortopedie, Rehabilitace 17.8.2025

Chtěla bych poděkovat celému ortopedickému týmu i mudr.Pustějovskému za skvělé odvedenou práci,péče po operaci a krásný přístup a péči po dobu hospitalizace. Jen by se měla zlepšit sprcha na oddělení je trochu nevyhovující.Také chci poděkovat celému rehabilitačnímu týmu za příkladnou péči.A nakonec velké poděkování koordinátorce p.Petře Hudranové.Stará se o pacienty od nástupu na operaci až po lázně,dělá práci nad rámec svých povinností, pomáhá,radí vyřizuje.Prostě top na svém místě.Ochotná,příjemná za což moc děkuji .Pacientka po Tep.kyčle.S pozdravem Eva Ručková. 

Ortopedie 20.12.2024

Dobrý den,
v tomto týdnu jsem byl krátce hospitalizován v nemocnici v Havířově a podstoupil operaci kolene. Rád bych tímto vyjádřil svou upřímnou vděčnost všem, kteří se se podíleli na mé operaci a kteří se o mne následně starali  na chirurgickém oddělení II., ortopedii a rehabilitačním oddělení za jejich profesionální a obětavou péči.
Byl jsem mile překvapen, že i přes náročnost jejich práce a neustálé pracovní nasazení si Vaši zdravotníci dokázali zachovat laskavý přístup, vlídný smysl pro humor a lidské pochopení, které nám pacientům tolik pomáhá.
Mé poděkování patří nejen těm, kdo se o mě přímo starali, ale také všem zaměstnancům, kteří svou prací zajišťují hladký chod celé nemocnice. Vaše úsilí a nasazení jsou neocenitelné.
Ještě jednou vám všem upřímně děkuji za péči a podporu, které se mi u vás dostalo. Přeji vám pevné zdraví, dostatek sil a mnoho dobré nálady do dalších dní.
S úctou a vděčností, Svatopluk Běrský