Анестезіологія, реанімація та інтенсивна терапія

Bідділення

• знаходиться на першому поверсі блоку С, разом з боксами для екстреного прийому, діагностики і оперативного втручання.
  • амбулаторія лікування хронічного болю, лікування онкологічних хвороб та захворювань хребта
  • стаціонар інфузійної терапії
  • післяопераційна палата та невідкладна допомоги
  • професійна вентиляційна та моніторингова техніка
  • найновіші інєкційні автомати та інфузійні помпи
  • найсучасніший дезінфекційний робот
  • стаціонарна частина семи повністю обладнених боксів з’єднана із операційними залами та невідкладною допомогою
  • лікування онкологічних хвороб і захворювань хребта
  • першокласна анестеологічна техніка включаючи вимірювання глибини анестезії та безпечної м’язової релаксації
MUDr. Robert Bocek

„Chci, aby naše oddělení ve svém dalším rozvoji zachovalo směr, který byl mými skvělými předchůdci, doktorem Juchelkou a Buršou, nastaven. Jsem přesvědčen, že vedoucí funkce mi v tom pomáhá“.

Hilda Dlouhopolská

Vrchní sestra

"Anesteziologická ošetřovatelská péče o kriticky nemocné pacienty je dynamická disciplína, kladoucí důraz na vzdělání a zdokonalování praktických činností a dovedností nelékařského týmu zdravotníků v duchu Evidence based practice. Vést kolektiv nelékařů k poskytování kvalitní a bezpečné resuscitační péče je jednou z mých nejdůležitějších úloh".

Контакти та інформація

Pобоче місце відділень

Ви написали про нас (відгуки)

Iнші огляди