Anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína

ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA INFEKČNÍM ODDĚLENÍ Z DŮVODU EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE. Návštěvy jsou možné pouze po individuální domluvě s ošetřujícím lékařem.

Anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína

• nachází se v přízemí traktu C, včetně expektačních boxů pro příjem, diagnostiku a intervenci pacienta
  • ambulance léčby chronické bolesti, léčba onkologických nemocí a nemoci páteře
  • stacionář infuzní terapie
  • zotavovací pokoj a emergency
  • špičková ventilační a monitorovací  technika
  • nejnovější injektomaty a infuzní pumpy
  • nejmodernější dezinfekční robot
  • lůžková část o sedmi plně vybavených boxech napojená na centrální operační sály  a emergency
  • léčba onkologických nemocí a nemoci páteře
  • prvotřídní anesteziologická technika včetně měření hloubky anestezie a bezpečné svalové relaxace
MUDr. Robert Bocek

„Chci, aby naše oddělení ve svém dalším rozvoji zachovalo směr, který byl mými skvělými předchůdci, doktorem Juchelkou a Buršou, nastaven. Jsem přesvědčen, že vedoucí funkce mi v tom pomáhá“.

Hilda Dlouhopolská

Vrchní sestra

"Anesteziologická ošetřovatelská péče o kriticky nemocné pacienty je dynamická disciplína, kladoucí důraz na vzdělání a zdokonalování praktických činností a dovedností nelékařského týmu zdravotníků v duchu Evidence based practice. Vést kolektiv nelékařů k poskytování kvalitní a bezpečné resuscitační péče je jednou z mých nejdůležitějších úloh".

Pracoviště oddělení

Napsali jste o nás

Další recenze
„Pochvala uvedena v Radničních listech, duben 2022.   “