Ви написали про нас (відгуки)

Свої подяки можете надіслати на email gabriela.dobesova@nemhav.cz sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

ORL 20.5.2024

Dobrý den pane řediteli a hlavní sestro,

 a ambulanci ORL za profesionální přístup, za empatii, milé slovo, přátelský úsměv a vždy vřelou komunikaci. Na tomto oddělení nebylo nic problémem, cítila jsem se jako doma a za to jsem byla moc vděčná.

Dále děkuji za empatii, odbornost, profesionalitu primářce MUDr. Evě Mrázkové PhD. a všem lékařům a lékařkám ORL oddělení za péči.

Dále bych chtěla poděkovat MUDr. Evaldu Záthureckému, který mě ošetřoval na ambulanci ORL, tak i na oddělení ORL, za jeho profesionalitu, lidskost, vždy mi vše odborně vysvětlil. Cítila jsem se v bezpečí.

A také děkuji vrchní sestře Ivaně Pánikové, že má na svém oddělení úžasné zdravotní sestřičky a ošetřovatelky.

Z celého srdce děkuji za Vaši péči.

Bc. Lucie Tchýrová.

ORL 17.5.2022

Vážený pane řediteli, vážené vedení nemocnice Havířov,

 

v současné době, kdy lidé rádi kritizují a nadávají, já musím jen chválit. Včera jsem se vrátila z nemocnice v Havířově a nemohu vytknout jedinou věc. 
Vše začalo převozem RZ - pohodoví, klidní, usměvaví pánové, dále ambulance ORL, kde jsem sice čekala, jelikož paní doktorka doslova nevěděla kam dřív (byla několikrát odvolána na lůžkové oddělení), ale tak to prostě je. Poté příjem - usměvavé sestřičky, vstřícné, empatické. Dalším úsekem je lůžkové oddělení ORL - opět vstřícnost a empatie, a to po celou dobu mého 10ti denního pobytu. Všichni lékaři, kteří mě vyšetřovali, byli vždy ochotní a milí. A sestřičky, to se ani nedá několika slovy popsat, všechny usměvavé, vždy ochotné pomoci, a to s čímkoliv. S nimi jsem byla nejvíce v kontaktu, jim patří mé obrovské DĚKUJI.
Samostatnou kapitolou je strava. To teda “klobouk dolů”. Takový výběr a pestrost, to opravdu není samozřejmost. Chutná i očím lahodící jídla, a to bez přehánění. 
Moc děkuji za všechno. Chce se mi říct, že se ráda budu vracet, ale to není pravda. Kdo by se rád dobrovolně vracel do nemocnice. Jediné, co můžu, budu chválit (říkat pravdu) o naší nemocnici v Havířově.

S pozdravem a přáním dalších úspěchů

 

Váš vděčný pacient Daniela Remiášová