Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

ORL 10.8.2022

Pěkný den,
 
Minulý týden (10.8.) jsem absolvoval v Havířovské nemocnici vyšetření ORL. Byl jsem velmi příjemně překvapen skvělým přístupem personálu a především službu konajícího lékaře. Rád bych Vám proto tímto vyjádřil své oficiální poděkování. 
 
MUDr. Zaturecký mi perfektně vysvětlil celý průběh zákroku. Nespěchal při tom a přistupoval ke mně velmi lidsky a profesionálně. Díky jeho radám a zjevné mistrovské praxi proběhla celá věc velmi rychle a bez jakýchkoliv potíží. 
 
Jsem nesmírně vděčný za to, že máte v nemocnici takové specialisty. Prosím, tlumočte mu mé poděkování.
 
S pozdravem a přáním mnoha úspěchů.
Pavel Ondrusz

ORL 17.5.2022

Vážený pane řediteli, vážené vedení nemocnice Havířov,

 

v současné době, kdy lidé rádi kritizují a nadávají, já musím jen chválit. Včera jsem se vrátila z nemocnice v Havířově a nemohu vytknout jedinou věc. 
Vše začalo převozem RZ - pohodoví, klidní, usměvaví pánové, dále ambulance ORL, kde jsem sice čekala, jelikož paní doktorka doslova nevěděla kam dřív (byla několikrát odvolána na lůžkové oddělení), ale tak to prostě je. Poté příjem - usměvavé sestřičky, vstřícné, empatické. Dalším úsekem je lůžkové oddělení ORL - opět vstřícnost a empatie, a to po celou dobu mého 10ti denního pobytu. Všichni lékaři, kteří mě vyšetřovali, byli vždy ochotní a milí. A sestřičky, to se ani nedá několika slovy popsat, všechny usměvavé, vždy ochotné pomoci, a to s čímkoliv. S nimi jsem byla nejvíce v kontaktu, jim patří mé obrovské DĚKUJI.
Samostatnou kapitolou je strava. To teda “klobouk dolů”. Takový výběr a pestrost, to opravdu není samozřejmost. Chutná i očím lahodící jídla, a to bez přehánění. 
Moc děkuji za všechno. Chce se mi říct, že se ráda budu vracet, ale to není pravda. Kdo by se rád dobrovolně vracel do nemocnice. Jediné, co můžu, budu chválit (říkat pravdu) o naší nemocnici v Havířově.

S pozdravem a přáním dalších úspěchů

 

Váš vděčný pacient Daniela Remiášová