ЛОР-вдділення (вухо, горло, ніс) та хірургія голови і шиї

Bідділення

• широкий спектр амбулаторної допомоги, включаючи обстеження слуху, лікування запаморочення та порушень голосу
  • отологічна та онкологічна допомога
  • амбулаторія невідкладної допомоги
  • консультація при захворюваннях слинних залоз
  • амбулаторія для розладів ковтання
  • лікування та вирішення порушень сну та хропіння
  • слухове протезування
  • логопедична амбулаторія
  • аудіологічна амбулаторія
  • ринологічна амбулаторія
  • ларингологічна консультація

Служба ургентної ЛОР-допомоги працює понеділка по неділю з 6:00 до 18:00 в приміщенні приймального відділення . Телефон контактної особи: 596 491 308– рецепція приймального відділення.
MUDr. Eva Mrázková, Ph.D.

„Mým úkolem je zajistit prostředí a využívat nejmodernější prostředky k diagnostice a léčbě chorob ušních, nosních a krčních.“

Ivana Pániková

Vrchní sestra

„Neustále zvyšujeme kvalitu služeb pro naše pacienty. Máme 17 specializovaných ORL ambulanci a stále pracujeme na úrovni pacientských služeb.“

Контакти та інформація

Pобоче місце відділень

Ви написали про нас (відгуки)

Iнші огляди