ORL oddělení, chirurgie hlavy a krku

Zákaz návštěv na oddělení ARIM z důvodu nepříznivé epidemiologické situace.

ORL oddělení, chirurgie hlavy a krku

• široká škála ambulantní péče včetně vyšetření sluchu, léčby závratí a poruch hlasu
  • otologická a onkologická péče
  • pohotovostní ambulance
  • poradna pro nemoci slinné žlázy
  • ambulance pro poruchy polykání
  • léčba a řešení poruchy spánku a chrápání
  • sluchová protetika
  • logopedická ambulance
  • audiologická ambulance
  • rinologická ambulance
  • laryngologická poradna

MUDr. Eva Mrázková, Ph.D.

„Mým úkolem je zajistit prostředí a využívat nejmodernější prostředky k diagnostice a léčbě chorob ušních, nosních a krčních.“

Ivana Pániková

Vrchní sestra

„Neustále zvyšujeme kvalitu služeb pro naše pacienty. Máme 17 specializovaných ORL ambulanci a stále pracujeme na úrovni pacientských služeb.“

Pracoviště oddělení

Napsali jste o nás

Další recenze
„Chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem sestřičkam, ošetřovatelkám, doktorům na oddělení ORL za skvělou a milou péči.  Měla jsem velký strach z operace, ale sestřičky mě vždycky milé uklidnili a rozveselili, že se můj strach zmenšil. Jsou tam takové sluníčka a zlatíčka, které vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. S takovým milým přístupem jsem se ještě nikde nesetkala.  Cítila jsem se zde skoro jako doma, kde jsou na vás hodní a milí a za to jim všem patří ode mne  Velké Díky.  Na takový milý přístup se nedá zapomenout  Mějte se krásně  Ivana Miždošová“