ORL oddělení, chirurgie hlavy a krku

• široká škála ambulantní péče včetně vyšetření sluchu, léčby závratí a poruch hlasu
  • otologická a onkologická péče
  • pohotovostní ambulance
  • poradna pro nemoci slinné žlázy
  • ambulance pro poruchy polykání
  • léčba a řešení poruchy spánku a chrápání
  • sluchová protetika
  • logopedická ambulance
  • audiologická ambulance
  • rinologická ambulance
  • laryngologická poradna

MUDr. Eva Mrázková, Ph.D.

„Mým úkolem je zajistit prostředí a využívat nejmodernější prostředky k diagnostice a léčbě chorob ušních, nosních a krčních.“

Ivana Pániková

Vrchní sestra

„Neustále zvyšujeme kvalitu služeb pro naše pacienty. Máme 17 specializovaných ORL ambulanci a stále pracujeme na úrovni pacientských služeb.“

Pracoviště oddělení

Napsali jste o nás

Další recenze
„Dne 26. 5. 2024 jsem byla převezena záchrannou službou do nemocnice v Havířově. Od 26. 5. 2024 do 4. 7. 2024 jsem se léčila na lůžkových odděleních ORL, neurologie a rehabilitace. Chci vyjádřit obrovské poděkování všem primářům, lékařům, sestrám, ošetřovatelkám, fyzioterapeutkám i posádce sanitky 424 za odborný a lidský přístup. Přestože jsem ze začátku hospitalizace na oddělení ORL byla nesamostatná, neschopná chůze a byla jsem odkázána na stálou pomoc sester, nikdy nedaly najevo únavu a dokonce mě dovedly ještě psychicky podpořit a říkaly, že je to jejich poslání. Byla jsem překvapena i tím, že si můžu vybrat i dobré jídlo z denní nabídky. Všichni mají můj velký obdiv. S úctou a vděčností Marie Podobová“