Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

ORL 23.1.2024

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem sestřičkam, ošetřovatelkám, doktorům na oddělení ORL za skvělou a milou péči.
 Měla jsem velký strach z operace, ale sestřičky mě vždycky milé uklidnili a rozveselili, že se můj strach zmenšil. Jsou tam takové sluníčka a zlatíčka, které vám vždy vykouzlí úsměv na tváři.
S takovým milým přístupem jsem se ještě nikde nesetkala. 
Cítila jsem se zde skoro jako doma, kde jsou na vás hodní a milí a za to jim všem patří ode mne  Velké Díky. 
Na takový milý přístup se nedá zapomenout 
Mějte se krásně  Ivana Miždošová

Dětské, ORL 29.11.2023

Dobrý den, 
chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci a operaci mého syna Dominička. Dne 24.11.2023 jsme byli na odstranění nosní mandle a vše proběhlo naprosto v pořádku. Velice milé a ochotné sestřičky, paní doktorky a hlavně pak doktor. Celý tým na dětském oddělení i na JiP naprosto sehraný, vše probíhalo, tak jak bylo řečeno. Byla jsem velice mile překvapena s přístupem. U všeho jsem mohla být se synem, krom operačního sálu. Veškeré informace mi byly vždy sděleny a vše zodpovězeno. Moc děkuji panu doktorovi MUDr. Jánu Jakabovičovi, který mého syna Dominička operoval a ještě jednou moc děkuji všem. 
 
Miroslava Poledníková