„Dobrý den. Ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s Vaší nemocnicí. 24.5. jsem byla hospitalizována na ortopedii, následující den, tj. 25.5. jsem tamtéž podstoupila operaci kyčle. Vše proběhlo v pořádku, za pár dní jsem byla přeložena na lůžkové rehabilitační oddělení. Chtěla bych poděkovat za opravdu výbornou pooperační péči, milé a vstřícné chováni celého týmu ortopedie, každé jedné sestřičce, lékařům, prostě všem, kteří se o mě starali.
A dostávám se k k rehabilitačnímu oddělení, přece jen jsem tam strávila delší dobu. Tady to bylo totéž. Ode dne nástupu až po propuštění: skvělá péče, zájem všech zúčastněných o pohodlí a spokojenost nás, pacientů. Neustálé dotazy typu, potřebujete něco, máte bolesti? Pokud jsem měla dotaz, vše trpělivě vysvětlily bez jakéhokoli náznaku netrpělivosti. A že to s námi, pacienty, mají občas velmi těžké. Počínaje paní primářkou Cerhanovou, mladé paní doktorky, sestřičky, ošetřovatelky, paní fyzioterapeutky, ( já měla paní Karlu ). Všichni dělají svou práci velmi zodpovědně, je vidět, že jim záleží na tom, aby pro pacienty udělaly nejen to, co musí, ale mnohem víc a zároveň jsou velmi lidské a milé. Kdyby to nebyla nemocnice, nebála bych se říct, že se mi u Vás líbilo. Nerada bych zapomněla na paní Petru Hudranovou, která má, dle mého názoru, naprosto nezastupitelnou roli. Milá, vstřícná, empatická paní, která za nás zařídí dost věcí, třeba lázně a podobně.
To je tak v kostce vše, co jsem chtěla napsat. Ještě jednou moc děkuji za péči všem, ať se Vaší nemocnici nadále daří a přeji hodně spokojených pacientů.
S pozdravem a úctou Marcela Klementová
“
„Dobrý den. Ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s Vaší nemocnicí. 24.5. jsem byla hospitalizována na ortopedii, následující den, tj. 25.5. jsem tamtéž podstoupila operaci kyčle. Vše proběhlo v pořádku, za pár dní jsem byla přeložena na lůžkové rehabilitační oddělení. Chtěla bych poděkovat za opravdu výbornou pooperační péči, milé a vstřícné chováni celého týmu ortopedie, každé jedné sestřičce, lékařům, prostě všem, kteří se o mě starali.
A dostávám se k k rehabilitačnímu oddělení, přece jen jsem tam strávila delší dobu. Tady to bylo totéž. Ode dne nástupu až po propuštění: skvělá péče, zájem všech zúčastněných o pohodlí a spokojenost nás, pacientů. Neustálé dotazy typu, potřebujete něco, máte bolesti? Pokud jsem měla dotaz, vše trpělivě vysvětlily bez jakéhokoli náznaku netrpělivosti. A že to s námi, pacienty, mají občas velmi těžké. Počínaje paní primářkou Cerhanovou, mladé paní doktorky, sestřičky, ošetřovatelky, paní fyzioterapeutky, ( já měla paní Karlu ). Všichni dělají svou práci velmi zodpovědně, je vidět, že jim záleží na tom, aby pro pacienty udělaly nejen to, co musí, ale mnohem víc a zároveň jsou velmi lidské a milé. Kdyby to nebyla nemocnice, nebála bych se říct, že se mi u Vás líbilo. Nerada bych zapomněla na paní Petru Hudranovou, která má, dle mého názoru, naprosto nezastupitelnou roli. Milá, vstřícná, empatická paní, která za nás zařídí dost věcí, třeba lázně a podobně.
To je tak v kostce vše, co jsem chtěla napsat. Ještě jednou moc děkuji za péči všem, ať se Vaší nemocnici nadále daří a přeji hodně spokojených pacientů.
S pozdravem a úctou Marcela Klementová
“
🦷 Hledáme parťáky – lékaře k zajištění stomatologické pohotovostní péče o pacienty 👨⚕️👩⚕️
⏰ Umožníme vám práci dle vašich časových možností, podle předem dohodnutého rozpisu služeb.
🤝 Nabízíme flexibilní formu spolupráce s pracovní… більше »