Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Interna 3.4.2024

Dobrý den musím se s vama podělit o moji zkušenost s tuhle nemocnici..Přivezli mě 1.4.2024 z RZP z bolesti na hrudníku a vysokém tlaku...Musím říct že na urgentní prijmu se o mě starali jak měli..Dělali si svou práci a starali se o mě jak o vlastní dítě...☺️Musím tam taky pochválit jednu Slovenku která tam pořád pracuje..Milá hodná a usměvavá žena..Děkuji moc..A teď k věci..Byl jsem po mojim urgentnim příjmu převezen na lůžkové oddělení interní 1 4.patro..Chci se poděkovat všem ženám které tam pracují a dělají si svou práci na 200%...Milé upřímně vždy pořadí a pomůžou...Taky musím pochválit sestřičku Ukrajinku nevím jak se jmenuje ale fakt uzastna rozumná a milá žena...A taky pana primáře Mudr.Frantisek Pokorný...Milý a hodní pan primář...Dělá si svou práci na 100% a nic nepodceni...P.rediteli víte co si přejí?Ať takový lidí který si svou práci dělají jak mají tak ať jsou jak finančně tak materiálně ohodnocení....Pokud tu takový lidí budou tak nemocnice bude mít pořád hezké jméno...Bez takových lidí to tu nepůjde .,.A já myslím že zdraví máme jedno a každý tu nejsme napořád....Děkuji za ochotu a laskavost vašich zaměstnanců ...S pozdravem váš spokojeni pacient Balaštík ...

Interna, Urgent 28.10.2025

Dobrý den,
píšu se zpožděním z důvodu vážné nemoci v rodině ale chci touto cestou poděkovat za péči. Byla jsem dne 9.9. 2025 - 17.9.2025 hospitalizovaná na INT2- Interna-  Lůžková stanice 2. Touto cestou moc děkuji za péči, ochotu a perfektní  práci všech úžasných sestřiček a lékařského kolektivu tohoto odd.
Velice děkuji všem za pomoc od bolesti, ochotu i  lidský přístup a nesmím zapomenout poděkovat i kolektivu urgentního  příjmu za rychlé odbavení a pomoc při mých potížích.
Prosím o předání tohoto emailu na příslušné odd.
Ještě jednou veliké díky a přeji hodně stejně  spokojených pacientů do dalších dnů.
Milena Barčáková

Interna 17.12.12025

Dobrý večer,

Děkuje manželka Anna Musialková a syn Roman Musialek

Interní JIP 2.2.2022

Dobrý den, i když v těžké situaci, prosím, abych Vás mohla upozornit na neskutečně výjimečného pana doktora na odd Interní JIP, který sloužil dne 2.2.2.2022 v 21 hodin a dnes na denní směně.
Moje maminka Anna Bínová byla převezena na odd Interní JIP. Když jsem oddělení kontaktovala, hovořil se mnou pan doktor (promiňte nezaznamenala jsem přesně jeho příjmení). Byl nesmírně laskavý, trpělivý, odreferoval mi stav maminky, poskytl všechny informace, ale jak! Vlídně, laskavě, jakoby to byl rodinný přítel.
Je to úžasný Člověk, erudovaný odborník, citlivý, empatický, upřímný, a přitom nesmírně vlídný.

Prosím, abyste panu doktorovi předali mé uctivé poděkování a Váš prosím, abyste věděli o skvělém, odborně a lidsky výjimečném panu Lékaři

S úctou JUDr. Lubomíra Binová