Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Chirurgie, Interna 20.2.2025

Dobrý den, 

píši Vám, protože vím, že udělit negativní recenzi dokáže každý. Já bych však chtěla moc pochválit zaměstnance NsP Havířov.
Ocitla jsem se v nemocnici na pohotovosti 14 dní zpátky, kde jsem byla hospitalizována na interně a nyní jsem po operaci žlučníku na chirurgii B. Od začátku se ke mě chovali všichni (od sestřiček po lékaře) velice mile a profesionálně. 

Ještě jednou děkuji všem za velice profesionální a laskavý přístup.

S pozdravem a přáním hezkého dne 
Lucie Fludrová

Urgent, Interna 21.12.2023

Dobrý den,
obracím se na Vás s vyjádřením pochvaly. 24. října jsem se ocitla v nemocnici poté, co mi syn zavolal RZ z důvodu onemocnění chřipkou a poté covidem. Doma jsem zkolabovala.
Paní doktorka na příjmu záchranné stanice poté, co se covid potvrdil, byla velmi vstřícná, milá a věnovala mi péči a starostlivost. Bohužel neznám již její jméno, což mne mrzí.
Je mi 71 let a tento její přístup mi velmi pomohl. Byla jsem 3 dny na interním odd. B.
Celý personál, lékařka i sestřičky byli na mne velmi hodní a také starostliví. Jejich práci obdivuji a vážím si jí.
Tímto jim všem chci poděkovat.
Otipková