Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Rehabilitace 30.11.2022

Poprvé až v důchodovém věku jsem potřebovala rehabilitaci. Na doporučení odborníků, že v současné době je v našem okolí nejlepší Rehabilitace v Havířovské nemocnici, jsem tuto službu využila na přelomu letošního měsíce září a října. Všechny typy procedur byly odváděny z pozice tohoto  Rehabilitačního oddělení  a především jeho zdravotnického personálu jako příjemné,  uspokojivé po všech stránkách, včetně ochotného a laskavého jednání. I u ostatních pacientů bylo možné vypozorovat pohodu. Žádné zbytečné “papírování”, čekání.  Vše navazovalo a bylo plynulé,  výborně organizované,  bez jakýchkoliv problémů. Za maximálně dobře prováděné úkony je třeba vyjádřit VELKÉ PODĚKOVÁNÍ. 

Marcela Žoričová.

Rehabilitace 6.4.2022

Chci se podělit s mojí zkušenosti s rehabilitaci u vás v nemocnici Havířov...Chodil jsem na rehabilitace na širokou ale potkal jsem se tam s špatným přístupem jak s doktorem tak i s rehabilitaci..Tak jsem se rozhodl že půjdu k vám...Musím vám upřímně říct s celýho srdce že jsem nadmíru spokojen..Jak s doktorkou tak i s fizioterapeutky...Uzastne ženy aj muži milej příjemnéj přístup uzastne jednání a dokonce po 5 rehabilitaci se můj zdravotnej stav lepší...Já nevím jak to dělají ale prostě tam dělají zázraky dokonce jedná paní dnes došla na rehabky s holí a zpátky šla bez ní...Smekam před nimi a s radostí k vám chodím...
 
Děkuji s pozdravem Balaštík

Rehabilitace 19.5.2022

Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu zdravotníků včetně paní primářky z lůžkového rehabilitačního oddělení vaší nemocnice. Už potřetí byl na tomto oddělení můj manžel Jaroslav Lalinský (endoprotéza + reinplantace) a vždy se setkal s velice příjemnými a ochotnými lidmi pacientovi pomoci, jak po stránce zdravotní, rehabilitační, hygienické.

Stravování máte v nemocnici chutné a velice nás překvapila i nabídka, výběr jak v restauraci. Vaše nemocnice je po rekonstrukci pěkná, velice dobře se v ní orientuje díky přehledným orientačním tabulím.

Mockrát děkuji za maximální možnou péči poskytnutou manželovi.
Alena Lalinská