Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Rehabilitace 25.8.2022

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat celému oddělení lůžkové rehabilitace, počínaje ošetřovatelkami, přes zdravotní sestry a lékařky až k paní primářce.
Každý tým je pouze tak silný, jako jeho nejslabší článek a na tomto oddělení jsem za svou třítýdenní hospitalizaci slabý článek neobjevil.
Personál je vstřícný, ochotný a v první řadě chápající sníženou mobilitu pacientů.
Vše mi bylo vysvětleno, na případné doplňující otázky jsem vždy dostal fundovanou odpověď, z odborného i lidského hlediska "šlape" oddělení perfektně.

Poděkování samozřejmě patří i celému týmu fyzioterapie.

Ještě jednou děkuji.
(pochopitelně se do nemocnice nechci vrátit, pokud by k tomu však někdy došlo, tak vím, že na tomto oddělení budu v dobrých rukou)

Dušan Dlouhý

 

Rehabilitace 25.11.2022

Vážený pane řediteli,
 
nedávno jsem byla  na odd. Rehabilitace ve Vaši nemocnici. Chtěla bych Vám i Vaši nemocnici velice poděkovat za profesionální jednání  a ochotu se kterou se Vaši zaměstnanci věnují nám pacientům.
Opravdu jsem byla překvapena milou atmosférou a profesionalitou. Proto chci ještě jednou poděkovat.
Převážně bych chtěla poděkovat p.Piotrovi Bachurskemu za jeho odbornost a hlavně ochotu v rámci cviků na mé koleno , které je po výměně  a nyní mám umělý kloub od roku 2018, co dokázal p. Bachursky fyzioterapeut  nedokázal nikdo před ním, konečně můžu udělat  teť obyčejné věci (dřep a td.) a koleno mám rozcvičené a to je opravdu ZÁZRAK.Po 4letech konečně nemám žádné velké překážky to je největší dárek jaký jsem mohla dostat díky p.Bachurskemu.Po této zkušenosti už nemám strach jít na výměnu druhého kolena vím, že vše se dá zvládnout s pomocí vašich odborníků. Jedno velké děkuji.
 S pozdravem Marie Bočková 

Rehabilitace 26.11.2022

Dobrý den,
Opět jsem po nějaké době musela navštívit lůžkovou rehabilitaci po doporučení neurologa a to od 9.11.-23.11.2022.

Chci moc poděkovat paní doktorce Kateřině Sležkové za péči i když výsledek mého léčení nebyl nejlepší pro přetrvávající obtíže.

Moc bych pak chtěla opět poděkovat všem sestřičkám na oddělení za péči a pochopení. Byly opět perfektní a moc si vážím jejich práce, která není lehká. I díky nim jsem se tam cítila opět dobře.

Zároveň chci moc poděkovat jedné z nich a to sestřičce Jolance Bačové za její perfektní péči za celé roky co se z oddělení známe. Přeji ji do dalších let jen to nejlepší a ať si důchod pořádně užije. Každopádně mi bude na oddělení moc chybět.

Také bych chtěla poděkovat fyzioterapeutce Barboře Smigové za její péči při mé rehabilitaci páteře.

Taktéž mé poděkování patří fyzioterapeutce Kateřině Urbánkové za několikaměsíční péči při mé rehabilitaci po operaci ramene.

Oddělení rehabilitace pod vedením paní primářky dr.Mirky Crhánové mohu jen doporučit.

Ještě jednou moc děkuji za péči.

Silvie Urbančíková
Havířov