Blíží se "Papučový den"

Tradiční celorepubliková osvětová kampaň "Papučový den" se uskuteční 5. října. Letos se do ní zapojilo 36 mobilních hospiců a společně se snaží šířit informaci, že máme na výběr, kde strávíme závěr svého života. Informace najdete na www.umiratdoma.cz nebo na Facebooku kampaně.

Symbolem domova jsou papuče, proto si 5. října vezměte na nohy papuče (i když budete třeba v práci), vyfoťte se v nich a sdílejte fotografie na sociálních sítích s hastagem #papucovyden - stejně jako to naši zaměstnanci každoročně dělají pro Mobilní hospic Ondrášek. Pomůžete tak zvýšit povědomí o mobilních hospicích.

Mobilní hospic Ondrášek se také snaží získat peníze na naši péči. Spustili proto Domů do papučí, kde mohou lidé přispívat a umožnit tak pacientům Mobilního hospice Ondrášek zůstat doma.