Důležité informace k testování

Vážení zájemci o testování, prosím, čtěte tyto důležité informace.

Antigenní testování

Je nutné se objednat na konkrétní čas prostřednictvím stránek centrálně spravovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR. Systém objednávání je jednoduchý, na tomto odkazu pro antigenní testování zvolte tlačítko objednat a poté budete přesměrováni na výběr volného data a hodiny. Můžete si rovněž stáhnout do svých mobilních telefonů aplikaci Reservatic, kde si v přehledu vyhledáte naší nemocnici. Pokud se vám po přihlášení do systému objeví informace, že máme všechny termíny obsazeny, můžete se pokusit vyhledat volné místo v testovacím centru jiného města. Pro pomoc s registrací můžete volat o Help linku zřízenou MS krajem 800 720 210 nebo v rámci ČR linku 1221. Můžete se zdarma nechat testovat opakovaně, jednou za tři dny. Každý obdrží potvrzení o výsledku provedeného testu, které je platné dva dny od jeho vydání. Antigenní testy jsou prováděny výtěrem z nosohltanu a na jejich výsledek se čeká zhruba třicet minut. Informace ohledně antigenního testování Vám zodpoví na lince 705 604 518, která je aktivní v provozních hodinách odběrového centra. Cena antigenního testu je 200,- korun. Neprobíhá preventivní testování pomocí antigenních testů hrazených zdravotní pojišťovnou. Platba možná pouze platební kartou.

PCR testování
Je nutné se objednat na konkrétní čas prostřednictvím stránek centrálně spravovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR. Na tomto odkazu pro PCR testování opět zvolte tlačítko objednat a poté budete přesměrováni na výběr volného data a hodiny. Můžete si rovněž stáhnout do svých mobilních telefonů aplikaci Reservatic, kde si v přehledu vyhledáte naší nemocnici. Pokud se vám po přihlášení do systému objeví informace, že máme všechny termíny obsazeny, můžete se pokusit vyhledat volné místo v testovacím centru jiného města.
K registraci samoplátců na PCR testování slouží telefonní linka 731 054 641, která je aktivní v provozních hodinách odběrového centra. Cena PCR testu je 853,- korun. Platba možná pouze platební kartou.

Provozní doba odběrového centra od 1.7.2022:
Pondělí 7 - 9 hodin
Úterý zavřeno
Středa 7 - 9 hodin
Čtvrtek zavřeno
Pátek 7 - 9 hodin

Prosím, respektujte Vámi zvolený den a čas odběru, abyste předešli zbytečnému čekání. Přineste si s sebou občanský průkaz a kartičku pojištěnce.