Jak na ONLINE REZERVACI vyšetření pro samoplátce

Představte si, že rezervovat lékařské vyšetření jako samoplátce může být stejně snadné jako nakoupit si na nějakém eshopu. Žádné čekání na telefonu, žádné zbytečné papírování. Jen pár kliknutí a máte jistotu, že vaše zdraví je v dobrých rukách.
 
Podívejte se, jak snadno a efektivně můžete využívat náš online rezervační systém pro objednávání vyšetření určených pro samoplátce.
Naše instruktážní video vás detailně provede procesem online objednávky od začátku až do konce. Seznámíme vás s možnostmi výběru z širokého spektra vyšetření, které poskytujeme samoplátcům. Pro ty z vás, kteří dávají přednost rychlé a komfortní rezervaci zdravotnických služeb bez zbytečného čekání v řadě či dlouhých telefonních hovorů, doporučujeme navštívit naši webovou stránku a následovat instrukce uvedené ve video návodu.
 
Online si můžete objednat například magnetickou rezonanci, sono prsu, některé rehabilitační procedury, těhotenskou fyzioterapii, ozonoterapii, výživové poradenství, těhotenský screening, předporodní kurzy, vyšetření sluchu a další. Portfolio služeb, jež si můžete online objednat, pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme, abychom vyhověli vašim potřebám.