Letní posezení v zeleni - FOTOSOUTĚŽ

Letos na jaře jsme se pustili do zkvalitnění veřejného prostoru před hlavním vchodem do nemocnice z Dělnické ulice. Přímo naproti vestibulu mohou v hezkých dnech návštěvníci k odpočinku využít několik samostatných laviček a  také posezení sestávající ze tří stolů s lavičkami a slunečníky. Vpravo od vchodu ve stínu stromů si na své přijdou milovníci stolních her, postavili jsme tam totiž dva hrací stolky pro šachy a člověče nezlob se.  Figurky a kostky je možné si přinést svoje nebo zapůjčit v Bistru Zdravíčko. Požitek z posezení v zeleni ještě umocní květinová louka o rozloze téměř 600 m2, kterou jsme založili ve spolupráci s havířovskou firmou ARBORISTA – SAMUEL MITÁČ. Pokud se bude květinová louka líbit, plánujeme stejnou založit i na dalších plochách v areálu nemocnice.

A protože se chceme radovat z krásy naší květinové louky a letní atmosféry i v zimě, připravili jsme pro Vás fotosoutěž, jejíž výsledky na podzim proletní vstupní vestibul naší nemocnice.

Dáváme vám k dispozici na focení naši květinovou louku, využít k focení můžete i zázemí posezení pod slunečníky nebo hrací stolky (figurky jsou k zapůjčení v bistru Zdravíčko). Prosíme vás - netrhejte květiny, nešlapejte po louce, zanechejte po sobě louku v takovém stavu, v jakém se k ní přijdete fotit. Chceme, aby dělala radost co nejdéle a všem, protože bude kvést až do října. Děkujeme vám za ohleduplnost.

Vybrali jsme pro vás tři soutěžní fototémata:
* RODINA (děti, senioři, rodinné fotografie)
* LÁSKA (páry, svatební fotografie - na ty se obzvlášť těšíme!)
* PŘÍRODA (cokoliv z naší květinové louky)

Ty nejlepší fotografie v daných kategoriích zveřejníme se jménem autora na našich sociálních sítích, v časopise Dr. Drbna a vystavíme je v prostorách naší nemocnice. Z nejpovedenějších fotografií vyrobíme kalendář na rok 2023. Za odměnu autory vystavených fotografií pozveme na vernisáž na začátku listopadu 2022, kde zároveň proběhne dražba kalendáře. Výtěžek z ní bude putovat dětem našeho dětského oddělení, kalendáře budou dělat radost i našim seniorům na geriatrii a LDN oddělení.

Autory vystavených fotografií odměníme poukázkou do našeho bistra Zdravíčko na dobrou kávu a domácí koláč!

Pokud vložíte své fotografie na Instagram nebo Facebook, označte nás @nemocnicehavirov #loukanemocnicehavirov

Podmínky fotosoutěže:
Své fotografie posílejte na email social@nemhav.cz v tiskové kvalitě. Budete-li zasílat fotografií víc, můžete je poslat přes úschovnu. Do zprávy emailu napište FOTOSOUTĚŽ a téma, do kterého své fotografie hlásíte (RODINA, LÁSKA, PŘÍRODA), napište nám své jméno, příjmení a město, odkud jste. Fotografie můžete zasílat až do 15. října 2022, kdy soutěž uzavřeme. Vernisáž výstavy bude na začátku listopadu 2022 v prostorách naší nemocnice.

Tím, že nám své fotografie zašlete, nám udělujete souhlas k jejich užití.

Těšíme se na vaše fotografie!