Letošní benefiční koncert bude v rytmu muzikálu

Vážení pacienti, návštěvníci i přátelé naší nemocnice,
přijměte srdečné pozvání na již 6. ročník Benefičního koncertu na podporu našeho Centra hematoonkologie a klinické biochemie, který se bude konat 2. 12. 2022 v Evangelickém kostele v Havířově - Bludovicích.

Věříme, že vás vybraný program muzikálových melodií pohladí v čase předvánočním na duši. Poslechnete si známé sklady v podání sólové zpěvačky Národního divadla moravskoslezského Soni Jungové. Letos jsme v rámci programu dali příležitost i mladým nadějím naší hudební umělecké scény. Své vítězné písně nám zazpívají finalisté letošního ročníku Beskydský slavík. Hosty večera budou také skvělí hudebníci kapely Kryštof Nikos Kuluris a Jakub Dominik, kteří si zahrají spolu s loňskou semifinalistkou SuperStar Valerií Kaňovou.

Mimo zážitek umělecký se můžete těšit i na gastronomický: vánoční punč, domácí nemocniční koláče a chuťovky z produkce našeho Bistra Zdravíčka, které budeme nabízet v prostorách fary kostela.

Přijďte pohladit svou duši uměním v čase adventním a zároveň podpořte koupí vstupenky naše oddělení, které už dlouhé roky s láskou pečuje o pacienty s onkologickým onemocněním krve.

Vstupenky si můžete až do dne konání koncertu zakoupit online na tomto odkazu
nebo osobně v Rezervační kanceláři nemocnice. Vstupenky budeme prodávat i na místě před zahájením koncertu.