MOVEMBER 2023 se blíží

Už ve středu 1. 11. 2023 pro vás máme připravený další podzimní den plný prevence!
 
První listopadový den proběhne tradiční akce MOVEMBER, která je každoročně zaměřena na prevenci onemocnění rakovinou prostaty a varlat. Bez objednání a bez žádanky zveme všechny muže, kteří doposud nikdy nebyli na urologickém vyšetření a nejsou u nás registrováni, přijďte si nechat udělat toto základní preventivní vyšetření. Čas v tomto případě hraje zásadní roli, čím dříve se toto případné onkologické onemocnění odhalí, tím větší šance každý pacient má!
 
Letos dáme v rámci doprovodného programu prostor i ženám, pro které máme připravený edukativní program zaměřený na rakovinu prsu. Ve spolupráci s onkologickým spolkem INNA vás naučíme, jak si doma dělat správné samovyšetření prsou.
 
Speciálním bonusem pro dámy i pány bude možnost nechat si vyšetřit břišní dutinu pomocí ultrazvuku, nebo jedinečná příležitost podívat se na jednu ze dvou komentovaných prohlídek magnetické rezonance a urgentního příjmu s ukázkou vzájemné provázanosti všech pracovišť.
 
Zájemce o ultrazvuk břicha požádáme o rezervaci místa tohoto vyšetření na bezplatné telefonní lince naší Rezervační kanceláře 800 42 42 42.
 
Těšíme se na vás!