Naši odborníci pomáhají léčit poruchy spánku v nové laboratoři

Každý člověk stráví téměř polovinu života spánkem. Aby zůstal zdravý musí mít spánek kvalitní se střídáním všech jeho fází, jen takový totiž umožňuje psychofyzickou regeneraci lidského organismu a mimo jiné zvyšuje koncentraci a kreativitu, zlepšuje kvalitu zapamatovaných informací a reguluje energetickou a hormonální rovnováhu. Závěr je tedy jednoduchý - čím lépe spíme, tím lepší máme imunitu.

Zdravý a kvalitní spánek bohužel v dnešní době není samozřejmostí a jeho poruchy jsou příčinou významného procenta kardiovaskulárních onemocnění. Dlouhodobým důsledkem může být nekompenzovaná hypertenze a v krajních případech se tak stává příčinou infarktu myokardu. Dalšími důsledky jsou denní únava, negativní výkonnost a často také deprese.

Odhalit příčiny poruch spánku a pomoct najít řešení je důvod, proč odborníky v naší spánkové laboratoři navštívit. Cesta do ní vede od doporučení vašeho praktického lékaře přes objednání se na vstupní ORL vyšetření do naší ORL ambulance. Rezervovat se na toto vyšetření můžete zatím na telefonním čísle 596 491 309, ale v nejbližší době bude možná také online rezervace prostřednictvím webových stránek nemocnice.

Podívejte se na reportáž...