Nemocniční KOLO-BĚŽNÁ výzva 2024

NEMOCNIČNÍ KOLO-BĚŽNÁ VÝZVA 2024 je tady a letos i s účastí široké veřejnosti.
 
POZOR, POZOR !!!  KATEGORIE E-BIKE BYLA KVŮLI NÍZKÉMU POČTU ÚČASTNÍKŮ PŘEVEDENA POD KATEGORII BIKE. PRO SLEDOVÁNÍ SVÝCH KILOMETRŮ SE PŘIHLAŠTE POD VÝZVU BIKE.
 
Pojďte si zasoutěžit s našimi lékaři, sestrami nebo třeba ředitelem a přispějte na dobrou věc a pomoc rodině malé Gretky.
 
Letos opět startujeme nemocniční sportovní výzvu, tentokrát trochu v novém kabátě, protože chceme zapojit širokou veřejnost. Nemocniční kolo-běžná výzva startuje v pondělí 3. června a končí na konci září. Naším letošním patronem je Gretka, malá princezna z Kopřivnice, která prodělala dětskou mozkovou obrnu, a o které si více můžete přečíst na našem webu zde: https://www.nemocnicehavirov.cz/.../letosnim-patronem...
Pro ni budeme sbírat prostřednictvím našich sponzorů celé léto finance, které pomohou jejím rodičům s koupí většího auta, které uveze rodinu a všechny pomůcky, které Gretka potřebuje k rehabilitacím. Proto jsme se rozhodli prázdninovou sportovní Kolo-běžnou výzvu, kterou už několikátým rokem absolvují naši zaměstnanci, rozšířit i mezi vás sportovce, ale i ty, kteří se zatím moc pohybu nevěnují a dobroděje z řad veřejnosti. Každý kilometr, který v rámci sportovní výzvy společně zdoláme, proměníme v korunky pro malou princeznu.
V čem můžete spolu s našimi zaměstnanci soutěžit a zároveň sbírat kilometry? Disciplíny jsou čtyři: jízda na kole, jízda na elektrokole, chůze a běh. Každý kilometr z jezdeckých disciplín bude oceněn korunou, pěší disciplíny vyvážíme dvěma korunami. A protože je to soutěžní výzva, nesmí chybět ani hodnotné ceny. Každý měsíc získají ceny první tři sportovci v každé kategorii. Největší borec v každé kategorii za celé čtyři měsíce vyhraje chytré hodinky. Každý účastník se může přihlásit do jedné kategorie prostřednictvím aplikace STRAVA, jejíž QR kódy jsou níže nebo stačí kliknout na následující linky. Postup přihlášení do aplikace najdete V TOMTO  MANUÁLU.
 
 
BĚH:
CHŮZE: