Novinka v péči o dětské pacienty

Představujeme vám novinku v nemocniční péči o dětské pacienty. V úterý 30.4. 2024 otevíráme Poradnu pro dětskou chirurgii pod vedením MUDr. Tomáše Malého, Ph.D., FEBPS. Péče o dětského pacienta je zajištěna lékařem se specializací z dětské chirurgie (české i evropské). Poradna se specializuje na onemocnění dětského věku v oboru chirurgie v plném spektru. V této poradně je malým pacientům věnována veškerá péče včetně navržení plánovaného operačního řešení a následná pooperační péče. V případě operačního zákroku bude dítě hospitalizováno na dětském oddělení, které plně podporuje principy FCC (Family Centered Care), tedy péče orientovaná na rodinu. Rodiče nebudou separováni od svých dětí jak na dětské JIP, tak následně na standardní stanici, mohou doprovázet své dítě k operaci.

Do poradny se může pacient objednat cestou Rezervační kanceláře na bezplatné telefonní lince 800 42 42 42 nebo se dostavit přímo v době ordinačních hodin. V nejbližší době připravujeme také komfortní online objednávkový systém. Poradnu najdete na Urgentním příjmu v prostorách chirurgických ambulancí, a to každé úterý 7.00-12.00 hodin. Telefonní kontakt 596 491 807.