Otevřeli jsme nové oddělení šestinedělí

Dnes jsme za účasti významných hostů otevřeli zbrusu nové oddělení šestinedělí v rámci naší Porodnice Havířov, které respektuje nejnovější požadavky na přístup k péči o matku a dítě.

Nově zrekonstruované prostory spojují komfort s moderním designem, jsou vybavené nejmodernějším zařízením a maminkám a jejich čerstvě narozeným miminkům nabízí pohodlné a klidné zázemí. Na oddělení je 7 dvoulůžkových pokojů a tři nadstandardní jednolůžkové rodinné pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnou.

Jak dnes řekl ředitel naší nemocnice: „Naše porodnice ušla za poslední 4 roky obrovský kus cesty v přístupu k rodičkám, jejich porodním přáním a plánům, vše samozřejmě v rámci Evidence Based medicíny. Díky tomu se stala velmi oblíbenou, což kromě rodiček z celé Moravy dokazují i narůstající čísla rodiček z Polska a ze Slovenska. Co nám ale chybělo byl tzv. hotelový komfort, což se s otevřením nového šestinedělí zásadně mění. Naše novopečené maminky se tady dočkají takového pohodlí, pro které si troufnu říct bude platit motto: Porodnice, kde se nadstandard stává běžným standardem."

Jak se nám nové oddělení povedlo můžete posoudit v malé fotogalerii.