SOUTĚŽ o placenou stáž

Milí studenti 5. a 6. ročníků lékařských fakult,

už víte, ve kterém oboru byste rádi pracovali po škole? Pokud už máte jasno (nebo i pokud nemáte :-)) nabízíme Vám možnost zasoutěžit si o placenou stáž na libovolném oddělení naší nemocnice.  Máte na výběr ze dvou variant - první je jedno až dvoutýdenní stáž  kdykoliv během školního roku a druhou možnost brigády v době celých letních prázdnin.

Naše nemocnice je středně velká a máme v portfoliu téměř všechny lékařské obory. Naši zaměstnanci pracují v příjemném pracovním i kolektivním prostředí. Máme nově zrekonstruovanou jídelnu pro zaměstnance, šatny pro zdravotnický personál a některá oddělení. Co se týče lékařské techniky, máme moderně vybavena všechna oddělení. Novým pracovníkům jsou k dispozici na každém oddělení kouči, kteří je provázejí po celou dobu jejich adaptace, vedou je a pomáhají jim, budete tak mít příležitost "osahat" si chod vybraného oddělení, načerpat praktické zkušenosti a dovednosti a nové zážitky....a co je nejlepší, dostanete to zaplaceno :-)

A co je třeba udělat?
Nic složitého.... stačí jen do konce dubna poslat email se svým jménem, telefonním číslem, ročníkem, který studujete, názvem oddělení, o které máte zájem a obdobím, kdy byste stáž chtěli uskutečnit na adresu silvie.skotnicova@nemhav.cz.

TĚŠÍME SE, AŽ VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM TÝMU!