V nejbližší době začne modernizace akutních pracovišť navazujících na urgentní příjem

Projekt „Výstavba a modernizace akutních pracovišť v návaznosti na urgentní příjem II. typu“ je financován ze zdrojů Evropské unie a umožní nemocnici zabezpečit funkčnost zdravotnického systému a zvýšit jeho odolnost vůči neočekávaným infekčním onemocněním, jako je COVID-19. Díky zakoupení nového přístrojového vybavení se také podpoří pevnost páteřní sítě nemocnice, především oddělení JIP, ARIM, operačních sálů a intervenčních a diagnostických pracovišť. Zlepší se také komfort lůžkových stanic, především gynekologicko-porodnického oddělení, s jehož rekonstrukcí se v rámci projektu počítá. Na porodním oddělení bude v brzké době dokončen čtvrtý porodní box a na jaře začne celková rekonstrukce oddělení.