Získali jsme certifikát managementu kvality

Naše nemocnice dlouhodobě usiluje o poskytování kvalitních služeb.

Norma ISO 9001 patří mezi nejznámější a nejvyužívanější celosvětově uznávané normy pro řízení kvality. Kontroluje, zda jsou realizovány nastavené procesy a zda jsou účinné. Získáním certifikátu, který jsme obdrželi jako první a jediná nemocnice zřizovaná Moravskoslezským krajem na základě úspěšně absolvovaného certifikačního auditu v březnu 2022, v jehož průběhu prošla kontrolou veškerá odvětví činnosti nemocnice, prokazujeme schopnost organizace trvale naplňovat očekávání našich pacientů. Obdržením certifikátu se vedle potvrzení stávající úrovně zavazujeme k dalšímu zvyšování kvality poskytovaných služeb s ohledem na bezpečí pacientů.

Certifikát má platnost 3 roky s podmínkou každoročního provádění dozorového auditu.