ABSOLVENT/KA v oboru všeobecná/praktická sestra

Studenti 4. ročníků SŠ a 3. ročníků VOŠ, VŠ

Jste student/ka 4. ročníku SZŠ v oboru všeobecná nebo praktická sestra a 3. ročníku VOŠ, VŠ? Potom právě Vám nabízíme možnost poskytnutí stipendia ve výši 10.000,- Kč/měsíčně + následné uzavření pracovní smlouvy s absolventem (závazek 3 roky). Stipendium lze postoupit od 9/2022.

Stipendia jsou vypsána pro obory: ARIM, chirurgie, interna, infekce, neurologie, MOJIP, LDN, Geriatrie, Dětské oddělení.

Poptávka po absolventech zdrav. školy, SŠ, VOŠ, VŠ v roce 2022 (možnost náborového příspěvku v případě nástupu v období od 1.7.2022 - 30.9.2022)

Nemocnice Havířov, příspěvková organizace příjme v roce 2022  absolventy na oddělení ARIM, Chirurgické, Interní, Neurologické, Geriatrické, LDN, Infekční, MOJIP a Dětské se zájmem o uvedený obor a předpokladem dalšího vzdělávání v tomto oboru. Rádi přijmeme také fyzioterapeuty a radiologické laboranty.

Máte zájem o práci v akreditované nemocnici na akreditiovaných pracovištích?

Nabízíme:

• Práce ve stabilním vysoce profesionálním kolektivu lékařů i nelékařů dostupných radou i pomocí.
    • Účast na vzdělávacích akcích v rámci celoživotního vzdělávání.
    • Zvyšování a prohlubování kvalifikace v oboru.
    • Výše tarifního platu garantovaná zákonem.
    • Dovolená o výměře 5 týdnů + 2 sick days.
    • Příspěvek na závodní stravování.
    • Příspěvek na penzijní spoření.
    • Dětskou skupinu v areálu nemocnice pro děti od 1 roku s časy hlídání od 6-18h.
    • Dary při pracovních, životních výročích a za bezplatné dárcovství krve.
    • V případě hospitalizace pobyt zdarma na nadstandardním pokoji.

Bližší informace o jednotlivých pracovištích naleznete v sekci lůžková oddělení.

Žádosti o zaměstnání a strukturované životopisy lze zasílat přímo na oddělení lidských zdrojů - viz kontakt.

Nástup po dohodě.

Odesláním životopisu na tento inzerát potvrzujete, že jste se seznámil/-la s "Informacemi o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání".

Kontakt:

Mgr. Lucie Balcarová, HR manažer, email: lucie.balcarova@nemhav.cz, telefon: 724 334 233

Případně kontaktujte přímo vrchní sestru daného oddělení - kontakty v sekci lůžková oddělení.