Lékař/-ka pro oddělení RADIOLOGIE (L1, L2, L3)

S jakými přístroji pracujeme?
  • v únoru 2023 jsme zcela nově instalovali Mamograf MAMMOMAT REVELATION od Siemens Healthineers, který patří mezi absolutní špičku mezi mamografy.
  • naší vlajkovou lodí je magnetické rezonance Magnetom Sola 1,5T
  • zprovoznili jsme nový jednozdrojový CT skener SOMATOM X.cite od Siemens Healthineers, který přináší do oblasti výpočetní tomografie skutečně inteligentní zobrazování. Pokročilý software myExam Companion intuitivně provádí uživatele jakýmkoli zákrokem a přizpůsobuje klíčové parametry jednotlivým pacientům. To umožňuje obsluze s jakoukoli úrovní dovedností využít plný potenciál tohoto nového špičkového systému s rentgenovou trubicí Vectron a 82 cm širokou gantry”
  • máme dvě C-ramena na Centrálních operačních sálech. CiosFlow od firmy Siemens a ZIEHM Vision FD
  • pracujeme se stacionární skiagraficko-skiagrafickou sklopnou stěnou Luminos dRF Max od firmy Siemens
  • máme dva skiagrafické přístroje Ysio Max a dva pojízdné, mobilní skiagrafické přístroje MOBILETT Elara Max pro ARO,JIP.

Zaujaly Vás naše nové přístroje?
Staňte se součástí skvělého týmu, pojďte se s námi podílet na modernizaci, nových přístupech, poskytování vysoce profesionální a kvalitní péče. Naše radiodiagnostické oddělení je průkopníkem ve využívání umělé inteligence ve zdravotnictví.

Pracovní doba: ranní provoz s pohotovostními službami

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání lékařského směru dle zákona 95/2004 Sb.
  • zdravotní způsobilost k výkonu povolání,
  • trestní bezúhonnost,
  • aktivní a samostatné jednání, vstřícné chování a vystupování, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost.
Nabízíme:
  • Možnost náborové příspěvku či stipendia.
  • Účast na vzdělávacích akcích v rámci celoživotního vzdělávání.
  • Zvyšování a prohlubování kvalifikace v oboru.
  • Účast na klinických studiích.
  • Výše tarifního platu garantovaná zákonem.
  • Dovolená o výměře 5 týdnů + 1 týden dodatkové dovolené +2 sick days.
  • Příspěvek na závodní stravování.
  • Příspěvek na penzijní spoření.
  • Dětskou skupinu v areálu nemocnice pro děti od 1 roku s časy hlídání od 6-18h.
  • Dary při pracovních, životních výročích a za bezplatné dárcovství krve.
  • V případě hospitalizace pobyt zdarma na nadstandardním pokoji.

Kontakt:
Mgr. Lucie Balcarová, MBA, tel. 724 334 233, email: lucie.balcarova@nemhav.cz