Interní oddělení a Interní JIP

ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA INFEKČNÍM ODDĚLENÍ Z DŮVODU EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE. Návštěvy jsou možné pouze po individuální domluvě s ošetřujícím lékařem.

Interní oddělení a Interní JIP

• komplexnost založená na širokém spektru péče
  • kvalitní přístrojové vybavení a telemetrie
  • korektní komunikace s respektem, tolerancí a empatií
  • důraz na vztah pacienta, lékaře  a zdravotníka
  • moderní gastroenterologie
  • diagnostická echokardiologie
  • diagnostika osteoporózy
  • revmatologie, osteologie a biologická léčba
MUDr. František Pokorný

„Dlouhodobou pracovní výzvou a vizí je předávání odborných a lidských zkušeností i jejich aplikace v praxi s cílem pozitivních výstupů nejen pro pacienta. “

Mgr. Karin Kravčíková

Vrchní sestra

„Vzhledem ke zvyšujícímu se průměrnému věku a stárnutí populace také výrazně rostou nároky na péči v interním oboru. Je naší snahou zavádět stále nové diagnostické a léčebné metody s použitím moderních a ekonomicky náročných technologií.“

Pracoviště oddělení

Napsali jste o nás

Další recenze
„Dobrý den,   chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování za péči o moji maminku pí Záborcovou (95 let), která byla u vás hospitalizována na interním oddělení I od 8. 9. 2022 do dnešního dne.  Váš celý tým je profesionální, péče vzorová a vstřícnost celého personálu zaslouží velké díky. Velice si vážím vašeho empatického přístupu k pacientům i jejich rodinným příslušníkům.    Přeji všem pracovníkům nemocnice Havířov mnoho spokojených a uzdravených pacientů.   Jana Krainová dcera “