Interní oddělení a Interní JIP

ZMĚNA PROVOZU ORL POHOTOVOSTI - VIZ. AKTUALITY

Interní oddělení a Interní JIP

• komplexnost založená na širokém spektru péče
  • kvalitní přístrojové vybavení a telemetrie
  • korektní komunikace s respektem, tolerancí a empatií
  • důraz na vztah pacienta, lékaře  a zdravotníka
  • moderní gastroenterologie
  • diagnostická echokardiologie
  • diagnostika osteoporózy
  • revmatologie, osteologie a biologická léčba
MUDr. František Pokorný

„Dlouhodobou pracovní výzvou a vizí je předávání odborných a lidských zkušeností i jejich aplikace v praxi s cílem pozitivních výstupů nejen pro pacienta. “

Mgr. Karin Kravčíková

Vrchní sestra

„Vzhledem ke zvyšujícímu se průměrnému věku a stárnutí populace také výrazně rostou nároky na péči v interním oboru. Je naší snahou zavádět stále nové diagnostické a léčebné metody s použitím moderních a ekonomicky náročných technologií.“

Pracoviště oddělení

Napsali jste o nás

Další recenze
„Dobrý den musím se s vama podělit o moji zkušenost s tuhle nemocnici..Přivezli mě 1.4.2024 z RZP z bolesti na hrudníku a vysokém tlaku...Musím říct že na urgentní prijmu se o mě starali jak měli..Dělali si svou práci a starali se o mě jak o vlastní dítě...☺️Musím tam taky pochválit jednu Slovenku která tam pořád pracuje..Milá hodná a usměvavá žena..Děkuji moc..A teď k věci..Byl jsem po mojim urgentnim příjmu převezen na lůžkové oddělení interní 1 4.patro..Chci se poděkovat všem ženám které tam pracují a dělají si svou práci na 200%...Milé upřímně vždy pořadí a pomůžou...Taky musím pochválit sestřičku Ukrajinku nevím jak se jmenuje ale fakt uzastna rozumná a milá žena...A taky pana primáře Mudr.Frantisek Pokorný...Milý a hodní pan primář...Dělá si svou práci na 100% a nic nepodceni...P.rediteli víte co si přejí?Ať takový lidí který si svou práci dělají jak mají tak ať jsou jak finančně tak materiálně ohodnocení....Pokud tu takový lidí budou tak nemocnice bude mít pořád hezké jméno...Bez takových lidí to tu nepůjde .,.A já myslím že zdraví máme jedno a každý tu nejsme napořád....Děkuji za ochotu a laskavost vašich zaměstnanců ...S pozdravem váš spokojeni pacient Balaštík ...“