Interní oddělení a Interní JIP

• komplexnost založená na širokém spektru péče
  • kvalitní přístrojové vybavení a telemetrie
  • korektní komunikace s respektem, tolerancí a empatií
  • důraz na vztah pacienta, lékaře  a zdravotníka
  • moderní gastroenterologie
  • diagnostická echokardiologie
  • diagnostika osteoporózy
  • revmatologie, osteologie a biologická léčba
MUDr. František Pokorný

„Dlouhodobou pracovní výzvou a vizí je předávání odborných a lidských zkušeností i jejich aplikace v praxi s cílem pozitivních výstupů nejen pro pacienta. “

Mgr. Karin Kravčíková

Vrchní sestra

„Vzhledem ke zvyšujícímu se průměrnému věku a stárnutí populace také výrazně rostou nároky na péči v interním oboru. Je naší snahou zavádět stále nové diagnostické a léčebné metody s použitím moderních a ekonomicky náročných technologií.“

Pracoviště oddělení

Napsali jste o nás

Další recenze
„Dobrý den, 9.a10.7.2024 moje tělo potřebovalo rychlou zdravotní pomoc ( rychlá záchranná služba a následný 2 denní pobyt na interním oddělení ). Velmi děkuji všem, kteří se na ošetřování podíleli - od záchranářů ,  pracovníky na urgentním příjmu a samozřejmě pak na interním oddělení pod vedením pana primáře MUDr Pokorného. Velmi si vážím jejich náročné práce. A také jejich laskavého, empatického přístupu , jejich snahy najít a řešit zdravotní problém a respektovat podle možností i přání nemocného.  DĚKUJI  Přeji laskavý den Karla Komárová“