Operační sály (COS) a Centrální sterilizace (CS)

ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA INFEKČNÍM ODDĚLENÍ Z DŮVODU EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE. Návštěvy jsou možné pouze po individuální domluvě s ošetřujícím lékařem.

Operační sály (COS) a Centrální sterilizace (CS)

• moderní komplex 8 operačních sálů propojených koridorem
  • špičkové přístrojové vybavení
  • provádíme sterilizaci pro externí praktické a specializované lékaře
  • spektrum výkonů a oborů: chirurgie, neurochirurgie, cévní chirurgie, ortopedie, gynekologie a porodnictví (císařské řezy), urologie a ORL
  • intervence v nechirurgických oborech: interní lékařství v plné anestezii, psychiatrie (el. přístrojová terapie)
  • video záznamy a přenosy
  • moderní koncepce aseptické a septické části
  • moderní diagnostický komplement (cRameno, RDG, USG)

MUDr. Mojmír Keprda

„Pracuji na operačních sálech, které mají jedno z nejšpičkovějších vybavení v Moravskoslezském kraji. Řídit kvalitně toto pracoviště je výzva.“

Helena Nedobová

Vrchní sestra operačních sálů

„Centrální operační sály umožňují další rozvoj chirurgických oborů pro zajištění špičkové operační péče pro klienty naší nemocnice. I já každodenně pracuji na udržení tohoto cíle.“

Bronislava Lakotová

Vrchní sestra centrální sterilizace

23. 9. 2022 v 06:00

Dnes je světový den neslyšících Nedoslýchavost se stává závažným problémem jak pro nás, tak pro celý svět. Je nejčastější a nejzávažnější smyslovou vadou u lidí. Nedoslýchavost je neviditelná a má v jakémkoli věku obrovský dopad na… více »