Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Urgentní příjem 28.5.2023

Vážení,
velmi bych chtěla poděkovat za Vámi poskytované služby na urgentním příjmu a pohotovosti jak pro děti, tak dospělé.
Pokaždé jsme se setkali s velmi milým a profesionálním, ale hlavně lidským přístupem.
Velký dík hlavně dětským lékařkám a sestrám, které vždy jednaly tak, aby vyšetření děti zvládly s co nejmenším stresem. Vím, že takový přístup není samozřejmostí. 
Ještě jednou děkuji.
 
Srdečně,
Jana Pavelčáková

Urgentní příjem 16.3.2023

Dobrý den, včera v noci jsem byl RZ přivezen na urgentní příjem naší nemocnice s podezřením na infarkt.Přístup Vašich pracovníků byl velmi profesionální, všichni velmi příjemní. Chtěl bych touto formou velmi poděkovat jmenovitě celému kolektivu noční směny.MUDr Kláře Lýskové, pí.Tedové, pí.Uhrové, pí.Manové, panu Kowalíkovi, byla tam ještě jedna sestřička,ale od té nemám jméno. Byl bych rád, aby se pochvala dostala ke všem, kterých se to týká.Nemusí se jen házet špína na naši nemocnici, ale je to v lidech. Tento noční kolektiv je příkladný. Děkuji za trpělivost při čtení s pozdravem Novotný Lubomír Zelená Horní Suchá

Urgentní příjem 17.2.2023

Vážení p.Schellong musim dnes z velkou ctí pochválit p.Mudr.Juliana Ilcisin Valovou a všechny sestřičky které měli službu dnes 17.2.na pohotovosti...Přivezla mě zase záchranka po mých problémech které mám s tlakem a zimnici..Hned po mém příjezdu se mě chopili a začali se o mě starat z úsměvem láskou a všechno dělali jak měli...Paní doktorka byla taky skvělá uzastna předepsala mi léky na uklidnění poslechla mě prohlédla a nic nezanedbala i když jsem viděl že sama byla unavená.. Kdyby jsem mohl tak tým lidem tam diplom...Děkuji všem co mě pomohli a byli při mě..S pozdravem váš pacient Balaštik..