Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

ORL pohotovost, Infekční oddělení 19.6.2022

Dobrý den,
 
dne 19. 6. 2022 jsem navštívil pohotovost Vaší nemocnice, kde jsem byl velice pečlivě vyšetřen na ORL ambulanci MUDr. Janem Mynářem. Pan doktor byl velmi příjemný, ochotný, důsledný a snažil se mi pomoct, a proto po vyšetřeních a po následné konzultaci s MUDr. Milanem Prokopem z infekčního oddělení se rozhodl pro mou hospitalizaci na infekčním oddělení. Na oddělení jsem byl hospitalizován skoro týden a musím říct, že tam pracují lidé na svém místě. Sestřičky byly velmi ochotné, milé a neměly mi problém s čímkoliv pomoci. Ošetřující paní doktorka MUDr. Emília Lacková byla také milá a pečlivá. Tímto bych chtěl jmenovitě pochválit celý personál infekčního oddělení (sestřičky a lékaře) a také MUDr. Jana Mynáře z pohotovosti Havířovské nemocnice. Byl jsem velice spokojen s přístupem Vašich lékařů a sestřiček.
 
Mockrát děkuji.
 
S pozdravem,
Daniel D.