Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Urgent 9.5.2024

Dobrý den ,ráda bych svým jménem vyjádřila pochvalu pánu ,zřejmě , zdravotnímu bratrovi ,který byl dnes v odpoledních hodinách na recepci oddělení chirurgie ( myšlena recept přímo u ambulancí chirurgie ), bohužel neznám jméno . Pána jsem měla čest na tomto oddělení potkat již několikrát a vždy byl velice vstřícný , milý , ochotný a velmi hodný ! Jsem ráda a velmi mě těší ,že takové lidi mohu potkat a mít pocit určitého komfortu a pochopení . Pán je na správném místě a umí s lidmi velmi krásně jednat . Tak bych ,alespoň , ráda touhle cestou mu vyjádřila VELKÉ DÍKY , které mu patří za to ,jak vykonává svou práci a jak se krásně a zdvořile umí chovat k lidem kolem sebe ! Byla bych vděčná za osobní vyřízení . Jméno sice neznám , ale pán velmi sympatický, tmavé vlasy , zřejmě středního věku . Děkuji moc , a taktéž děkuji za vaši péči, která se nám vždy  dostalo ! S pozdravem Anna Rýdl .

Chirurgie, Urgentní příjem 17.4.2024

Minulý týden v úterý se nám stala autonehoda v Havířově u kostela za velkým rondelem směr centrum, kdy do našeho stojícího auta v koloně, narazilo auto ze zadu. Po příjezdu sanitky se pan doktor okamžitě začal věnovat mému 8 létemu synovi mě a manželovi. Poté nás sanitka odvezla na urgentní příjem, kde se o nás opět perfektně postarali. Potom co nás všechny tři pečlivě vyšetřili propustili syna a manžela do domácího léčení a mě hospitalizovali. Tímto, bych chtěla hodně moc poděkovat havířovské nemocnici obzvlášť panu doktorovi Petrovi Ulrichovi, který se nám věnoval v sanitce, paní doktorce Miroslavě Králíkové z urgentního příjmu, sestričkám, zdravotnímu bratrovi na oddělení chirurgii č.1 patro 3. a v neposlední řadě sestřičkám při vyšetření magnetické rezonance a CT!! Mockrát děkuji za Váš lidský a profesionální přístup v tak těžké chvíli Hana Liebreichová 

Urgent, Geriatrie, Interna, Chirurgie 29.1.2024

Vážený pane řediteli,
Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za perfektní a profesionální péči všem zdravotníkům:
RZS, urgentní příjem, lůžkové oddělení geriatrie, MUDr.O.Cieluch- kardiologie, MUDr.B.Firla- chirurgie v době hospitalizace mého manžela Viliama Ďuriše v období od 29.12.2023 do 17.01.2024
Moje největší poděkování patří ošetřující lékaře MUDr.Waldemaře Bockové za nevšední péči, kterou věnovala manželovi. V průběhu léčby jsem viděla velmi trpělivý, milý a profesionální přístup paní doktorky.  Měli jsme štěstí, že se o manžela staral tým tak úžasných lidí: lékařů, sester a ostatních zdravotníků havířovské nemocnice. Velký dík za to, že jste manžela vrátili zpět do života.
S úctou a srdečným pozdravem manželka Květuše Ďurišová

Urgentní příjem 23.3.2022

Tímto příspěvkem děkuji a vyjadřuji respekt lékařům a sestrám urgentního příjmu havířovské nemocnice, zvláště pak jmenovitě MUDr. Krystyně Martsin, zdravotním sestrám Veronice Krůčkové a Galině Popovičové za profesionální a lidský přístup při vyšetření a zaléčení mojí maminky dne 17.3.2022 od 7. hodiny ranní.
 
Jednalo se o neakutní srdeční příhodu a byl nutný její převoz na specializované pracoviště nemocnice v Třinci. Z důvodu vytíženosti sanitek se čekání na převoz protáhlo a po celou dobu se mamince dostávalo rychlé odborné pomoci, urgování sanitky a především vlídného, milého chování, které mamince pomohlo překonat její obavy a bolest.
 
Od maminky vím, že také posádka sanitky sesterské záchranné služby, která ji vezla do Třince, se k ní chovala velmi mile a maminka do oceňuje.
 

Ještě jednou obě moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů v této záslužné práci.

 

S pozdravem Pavlína Golková.