Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

MOJIP, Gynekologicko-chirurgické oddělení 26.4.2023

Dobrý den,

Rada bych vyjádřila poděkování a pochvalu pro sestry a cely personál ( i uklízečky) pro oddělení MOJip a gynekologicko chirurgické oddělení c.2.
Na MOJip si jistě dohledáte jaká sestra se o mě starala nejvíce, bohužel si nepamatuji její jméno ( měla krátké vlasy, blond a zaváděla mi močovou cévku) tato sestra mi hodně pomohla a nebyl problém jakýkoliv požadavek, či mé přání. Na JIP je člověk v té nejbolestivější situaci a tato žena byla pro mě anděl.
Na gyn-chir oddělení to bylo dosti podobné, sestry byly milé, ochotné a to naprosto všechny!
Upřímně jsem měla obavu z Havirovske nemocnice, ale jelikož zde pracuje Váš úžasný MUDr. Skoblej, musela jsem to risknout a byla jsem příjemně překvapena.
Vaše reputace je u mě napravena a budu se k Vám ráda vracet a doporučovat Vás dále.
Ještě jednou děkuji za skvělou péči po celý týden mého pobytu.

S pozdravem,
Bc.Annette Rašková

Gynekologie 19.4.2023

Přejí pěkný den,
dne 2.4.2023 jsem nastoupila do nemocnice a 3.4.2023 mě operovaly na gynekologii.Šla jsem na operaci (hysterektomii) Moc jsem se bála.Ale sestřičky a sanitářka byly na mě strašně moc hodní.V den operace byly všichni usměvavý.Mockrát jim za vše děkuji...jak se říká smích lečí.
Ráno v 7 45 h mě odvezly na sál....tam se o mě staraly moc hezky..Chvála všem sestrám a sanitářům na sále..DĚKUJÍ MOC
Take chci poděkovat Mudr.Danielovi Janíčkovi a Mudr.Aleně Šoustkové kteří mě operovaly.DĚKUJÍ MOC jsem jim moc vděčná.
V 10 30 h mě přivezly na JIP 3 patro...taky musím poděkovat sestřičkám a sanitářkám. jak se o mě staraly.DĚKUJÍ MOC
Strašně moc děkují Všem jsem Vám vděčná.Moc jste mi pomohly hlavně psychicky.Takových lidí by mělo být víc.
Ještě chválím kuchyň super jídla...a výběr luxusní.
Všem ještě jednou strašně moc děkují byly jste všichni úžasní.
S pozdravem Pavlína Gavorová

Porodnice 16.4.20123

Chci vyjádřit poděkování všem, kteří se o mně a syna Matouška, který se nám v březnu v havířovské porodnici narodil, starali. Na prvním místě porodní asistentce paní Katce Konderlové, která mně doprovázela coby soukromá porodní asistentka jak před porodem, tak i během porodu. Byla mi velkou oporou a po celou dobu jsem věděla, že domluvit si ji jako svou porodní asistentku byla moje nejlepší volba. Je skvělé, že tuto možnost havířovská porodnice podporuje!
Děkuji také personálu porodnice i oddělení šestinedělí, kde jsem se také setkala s velmi dobrou péčí a hlavně s milým lidským přístupem. Byl to v havířovské nemocnici můj druhý porod a přestože i při tom prvním jsem byla v Havířově moc spokojená, zažila jsem teď opět další výrazný posun v kvalitě péče.
Moc děkuji! Terezie Chytková