Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

MOJIP, Gynekologicko-chirurgické oddělení 26.4.2023

Dobrý den,

Rada bych vyjádřila poděkování a pochvalu pro sestry a cely personál ( i uklízečky) pro oddělení MOJip a gynekologicko chirurgické oddělení c.2.
Na MOJip si jistě dohledáte jaká sestra se o mě starala nejvíce, bohužel si nepamatuji její jméno ( měla krátké vlasy, blond a zaváděla mi močovou cévku) tato sestra mi hodně pomohla a nebyl problém jakýkoliv požadavek, či mé přání. Na JIP je člověk v té nejbolestivější situaci a tato žena byla pro mě anděl.
Na gyn-chir oddělení to bylo dosti podobné, sestry byly milé, ochotné a to naprosto všechny!
Upřímně jsem měla obavu z Havirovske nemocnice, ale jelikož zde pracuje Váš úžasný MUDr. Skoblej, musela jsem to risknout a byla jsem příjemně překvapena.
Vaše reputace je u mě napravena a budu se k Vám ráda vracet a doporučovat Vás dále.
Ještě jednou děkuji za skvělou péči po celý týden mého pobytu.

S pozdravem,
Bc.Annette Rašková

ARIM 27.4.2023

Dobrý den, chci Vám poděkovat za maminku Liduši Šigutovou, kterou jste v neděli převezli na ARO. A když jsme se sní šli s bratrem v úterý rozloučit, bylo to samozřejmě moc smutné, ale zároveň to pohladilo na duši. Mamka se totiž zajímala o Egypt, ale nikdy se tam nedostala. Vy jste jí dali přikrývku, kde byly pyramidy, sfinga egyptské texty a jiné egyptské motivy. A tak tedy alespoň v ten poslední den usnula pod pyramidami a hlídala ji sfinga. A když jsem s mamkou mluvila naposled, tak jsem si postěžovala, že mi letos nevykvetlo moc tulipánů. No a když jsme si pak přišli pro její věci, tak jste je donesli právě v igelitových taškách s tulipány. Vím, že život nejde vždy zachránit a vím že se snažíte dělat vše co nejlépe. Za tu péči velké díky. A už jsem si alespoň jistá, že existuje něco mezi nebem a zemí, co nám posílá tyhle znamení.