Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Ortopedie 31.7.2023

Dobrý den,
byla jsem operována panem primářem Gongolem 12.6.  v Havířově na TEP kyčle. Protože to byla složitá operace muselo se pokračovat ještě reoperací a následně zpět na chirurgii 1 ve 3.poschodí, 
V havířovské nemocnici jsem se i s lůžkovou rehabilitací zdržela  celkem od 11.6. do 25.7. Po celou dobu mne kontaktovala paní Petra Watorová, za což jsem jí velmi vděčná. Právě tento akcept je pro pacienta velmi důležitý. Jedná se o jedinečnou službu, být koordinátorkou, provázející pacienta od přijetí až po zajištění lázeňské péče.
Děkuji za zřízení této činnosti.
M.Koběrská

 

Infekce 2.8.2023

Tímhle bych chtěla poděkovat celému týmu na infekčním oddělení. Doktor příjemný, hodný profesionální a sestřičky všechny do jednoho skvělé. Celodenní péče, pořád vysmáté a vždy to zlepšilo náladu. Všude krásně čisto a opravdu bezchybný přístup. Vždy se lépe vstává se slovy krásné ráno zlatíčko tak jak se vám daří....  Člověk se mnohem rychleji uzdraví. Opravdu máte skvělé zaměstnance ... ještě jednou mockrát děkuji...Orlová Barbora

Neurologie 8.8.2023

Vážený pane řediteli,
 
adresuji Vám tuto zprávu s potřebou sdělit, že Váš zdravotnický tým lůžkové části neurologie je prostě úžasný. Zachránili mé mamince tělo i duši, dali ji novou víru v plnohodnotný život, po ztrátě syna a vzniklé paréze nohou.
Tři měsíce nepolevili a s obrovskou obětavostí a profesionalitou dělali vše , aby ona i naše rodina neztratila dalšího člena rodiny. Měla jsem možnost je při každodenních návštěvách vidět jak pracují, s laskavostí, pochopením a obrovským nasazením. Nebyli lhostejní a snažili se nad rámec svých povinností. Zvedání, krmení, polohování, hygiena a spousta dalších činností pečovatelek a sestřiček je často na hranici fyzických a psychických sil.
Ošetřující lékařka MUDr. Jana Jószová s primářem oddělení MUDr. Danielem Ryškou se snažili o maximum jak v péči, tak ve způsobu zjišťování diagnózy a řešení proměnlivého zdravotního stavu na multioborové úrovni. Pokud bych popisovala vše, tak by mé poděkování bylo možná stejně dlouhé jako její šestnástistránková lékařská zpráva.
 
Hluboce se skláním nad prací všech zdravotníků a dovoluji si požádat, pokud je to možné, aby se MUDr. Janě Jószové Vašim prostřednictvím a také mezi kolegy, dostalo ocenění za profesionalitu, lásku k lidem a vysoké pracovní nasazení.
 
Děkuji
 
S úctou
Hana Blahutová
(dcera pacientky J. Ficové)

Ortopedie 9.8.2023

Dobrý den,
 
Po operaci (výměna kolena) v nemocnici Karviná Ráj, jsem byl převezen na rehabilitační oddělení Havířovské nemocnice.
Z Karvinské nemocnice jsem nedostal žádnou informaci o přidělení lázní, respektive jak mám postupovat po skončení rehabilitace, aby mi byly přidělený potřebné lázně.
Byl jsem překvapen, když jsem byl svědkem jednání pracovnice Havířovské nemocnice s na pokoji ležícím pacientem, kde mu jak jsem později zjistil p.Watorová předala podklady k nástupu do lázní
Ihned po skončení rehabilitace . (absolutní profesionální a neocenitelný přístup k pacientům , kteří jsou po operaci).
 
Proto jsem se se svým problémem obrátil na paní Watorovou a byl jsem moc potěšen, že i přesto, že jsem nebyl operován v Havířovské nemocnici, mi paní Watorová lázně zařídila.
 
Tímto chci poděkovat jak nemocnici za to, že zaměstnává tak schopné pracovníky a především paní Watorové za ochotu a profesionalitu ve své práci.
 
 
Stanislav Kuchař