Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Neurologie 16.9.2023

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych tímto upřímně a z celého srdce poděkovala kolektivu lékařů neurologického oddělení pod vedením MUDr. Daniela Ryšky a týmu sester vedených Natálii Tóthovou za obětavost, starostlivost, úžasný lidský přístup a profesionální péči o mého manžela Jana Świdra v době jeho těžké nemoci. Jsem velmi vděčná za vše, co pro něj udělali. Nesmírně si vážím jejich mimořádného, citlivého a vstřícného přístupu.

Prosím vyřiďte poděkování celému pracovnímu týmu neurologického oddělení.

S úctou Emilie Świdrová s rodinou

Geriatrie 5.9.2023

Vážení.
 
Ráda bych touto cestou vyjádřila hlubokou vděčnost celému oddělení geriatrie, pod vedením 
Primářky MUDr. Liudmyly Ponomarové, za péči a profesionální přístup, které projevují po dobu mého pobytu.
 
Vaše odborné znalosti a péče mě neustále uklidňují a přinášejí mi jistotu, že jsem v dobrých rukou. Vaše ochota naslouchat mým potřebám a reagovat na ně rychle a citlivě je obdivuhodná. Děkuji vám za vaši trpělivost, empatii a zdvořilost, které prokazujete nejen mně, ale i všem pacientům.
Vím, že vaše práce není vždy snadná a že se často potýkáte s náročnými situacemi. Vaše odhodlání a schopnost udržet klid a profesionalitu ve stresujících okamžicích, tvoří blahodárnou atmosféru tolik potřebnou pro úspěšnou léčbu těla i duše.
 
Děkuji tedy ještě jednou vám všem, jste skvělý tým.
 
S úctou,
 
Zdeňka Popeová

Gynekologie a porodnictví 29.9.2023

Dobrý den,
 
touto formou bych chtěla strašně moc poděkovat všem doktorům, sestřičkám a porodním asistentkám na oddělení gynekologicko-porodnické, oddělení šestinedělí a na novorozeneckém. Byly všichni úžasně hodní, milý a snažili se mi jako prvorodičce ve všem pomoct a vše vysvětlit, naučit. Moc děkuji i za podporu, když jsem na tom nebyla po porodu a komplikacích s kojením psychicky dobře a sestřičky byly úžasné, kdy se mi snažili pomoct i po psychické stránce. Vím, že jsem si vybrala dobře a já i náš syn jsme byly v nejlepších rukách a neudělala jsem chybu, když jsem si vybrala vaši porodnici a určitě ji budu všem doporučovat.
 
Monika Střelcová