Děti z MŠ Sukova si exkurzi v Nemocnici Havířov moc užily

Poděkování personálu Nemocnice Havířov jsme dostali od naší čtenářky paní Věry Novotné. Děkujeme za příspěvek a fotografie.

Dne 9. dubna 2024 měly děti z naší mateřské školy Sukova možnost zúčastnit se exkurze v Nemocnici Havířov.

Prohlédly si a vyzkoušely práci CT přístroje, rentgenové snímky, prakticky si zkusily dlahu na svých rukách. Zkoumaly interiér záchranného vozu a pokoušely se pod odborným vedením resuscitovat.

Specializovanými pracovišti, skvělým přístupem a výkladem pro děti předškolního věku nás provázeli lékaři, vrchní sestra, sanitář a tým záchranářů. Děti z návštěvy nemocnice odcházely plné nových zážitků a zkušeností, za což velmi děkujeme. Děti a zaměstnanci MŠ Sukova Havířov.

Věra Novotná
15. 4. 2024