Modernizace vybavení pro obory návazné péče v Nemocnici Havířov, p. o.

ZMĚNA PROVOZU ORL POHOTOVOSTI - VIZ. AKTUALITY

Registrační číslo projektu: CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_043/0001519

Nemocnice Havířov dokončila realizaci projektu s názvem Modernizace vybavení pro obory návazné péče v Nemocnici s poliklinikou Havířov, p. o., v jehož rámci byly zakoupeny a uvedeny do provozu ve zdravotních odděleních nemocnice nové zdravotnické přístroje pro různé obory léčebné péče. Hodnota zakoupených zdravotnických přístrojů je celkem 50 179 578,- Kč vč. DPH
Cílem projektu je zvýšení kvality návazné péče poskytované v Nemocnici s poliklinikou Havířov, p. o. Toto zvýšení kvality bylo dosaženo pořízením nových zdravotnických přístrojů, které slouží pro poskytování zdravotních služeb v podporovaných oborech dle Koncepce návazné péče Ministerstva zdravotnictví ČR. Cílem je i zvýšení spolehlivosti používaných přístrojů, jelikož zastaralé přístroje vykazují větší chybovost a menší přesnost. Nová zdravotnická technika přinese vyšší standard léčebné péče a tím zvýšení úrovně léčebných a diagnostických postupů.
Uvedený projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Ukončení realizace projektu bylo k 31.8.2021.