Návštěvníci nemocnice již procházejí novým vstupním vestibulem

ZMĚNA PROVOZU ORL POHOTOVOSTI - VIZ. AKTUALITY

Po více jak 50 letech fungování nemocnice dostal vstupní vestibul z ulice Dělnické úplně novou, přívětivější tvář. Celkové náklady této  generální rekonstrukce dosáhly bezmála 7 mil. korun.. Zřizovatel nemocnice, Moravskoslezský kraj, přispěl částkou 4 mil. korun a 2 mil. korun přispělo město Havířov, které nemocnici dlouhodobě podporuje.
Kromě nového barevného designu dostal vestibulu také řadu funkčních prvků, které dříve chyběly. Byly v něm zbudovány dvě nájezdové rampy, které usnadní pohyb po nemocnici především imobilním pacientům a návštěvníkům, seniorům a také maminkám s kočárky a jsou zde nainstalovány nové směrové tabule pro lepší orientaci v nemocnici. Návštěvníci nemocnice mohou nově využít také peněžní bankomat Komerční banky.
Největší změny doznal bývalý nemocniční bufet, který se proměnil v moderní bistro "Zdravíčko", které se svojí atmosférou a dobrotami, které nabízí, jistě brzy stane místem k příjemnému strávení volného času v nemocnici. Zatím však toto neumožňují současná vládní nařízení, návštěvníci si tak mohou vybrané pamlsky alespoň nakoupit s sebou.