Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Neurologie 18.11.2023

Poděkování všem zdravotníkům, lékařům na lůžkovém oddělení neurologie 4.p.                            Dovolte mi vyjádřit obrovské díky všem zaměstnancům za vysoce kvalitní péči. Byla jsem moc spokojená a vážím si těžké a náročné práce, kterou odvádějí zaměstnanci všech kategorií v dlouhých směnách ve dne i v noci. Za mou hospitalizaci nebylo možné pozorovat mrzutost nebo netečnost pouze laskavý přistup ochotu a vstřícnost.                                                                                                A za to vše vyjadřuji a také srdečně děkuji za vše.                                                                                                                                                                                                                                                        Andrea  Navrátilova.                                                                                                                                                                                                                             

Magnetická rezonance 13.11.2023

Dobrý den,
 
rád bych touto cestou velmi rád a zároveň srdečně poděkoval zaměstnancům (lékařům/sestrám) oddělení Magnetické rezonance, nemocnice Havířov.
 
Velmi si vážím jejich profesionálního přístupu, ochoty/pozornosti/péče, která mi byla z jejich strany dnes, v pondělí dne 13.11.2023 věnována.
 
Naprosto profesionální a příkladný přístup...klobouk dolů. 
 
Zároveň bych se touto cestou velmi rád personálu oddělení omluvil za svou nepřipravenost (neznalost interních procesů, z mé strany...nesprávný odhad digitálních procesů napříč státní správou aj.)...co se dokumentace k vyšetření týče a také za svou nepřiměřenou reakci s naprosto neadekvátním komentářem z mé strany, která byla bohuzel ovlivněna faktory naprosto nesouvisejícími nikterak s vyšetřením a nemocnicí jako takovou. (osobní záležitosti...)
 
Ještě jednou se všem tímto velmi omlouvám.
 
Způsob, kterým jsem se dnes z počátku prezentoval, není mým standardem...
 
Rád bych Vás tímto požádal aby se má zpráva dostala k vašim zaměstnancům.
 
Souhlasím s  veřejným uveřejněním celé této zprávy v celé její podobě a jejím rozsahu.
 
Děkuji
 
Vladimír Konečný 

Porodnice 9.11.2023

V říjnu 2023 se nám v Havířově narodila dcera. Srdečně děkuji za přístup a péči porodnici, oddělení šestinedělí, novorozeneckému oddělení a nejvíce naší soukromé porodní asistentce, paní Alžbětě Štrosové. Jejich skvělý profesionální i lidský přístup neovlivnila ani skutečnost, že ve stejný den rodilo opravdu mnoho žen.
O téma porodu jsem se zajímala už dlouho před početím, připravovala se na přirozený porod, na porod doma bych si však nyní netroufla. Přestože jsem z města, které porodnici má, dala jsem důvěru porodnici v Havířově. Ta mě nezklamala, vše proběhlo v souladu s tím, co jsem o ní četla, slyšela a s absolvovaným předporodním letním minikurzem. Nejdůležitější a nejpřínosnější pro mě byla prohlídka prostor a několik setkání s úžasnou paní Štrosovou k seznámení se a ke konzultaci porodního plánu. Šla jsem tak do známého prostředí a tento porod pro mě ve vzpomínkách zůstane krásným a obohacujícím prožitkem. Bonusem bylo, že se podařilo narození dcery přímo do vany, kvůli čemuž jsem si původně porodnici v Havířově vybrala. Děkuji také vstřícnému personálu novorozeneckého oddělení, který mi pomohl v nejranější péči o dítě, obzvláště jsem vděčná za podporu spánku s miminkem v jedné posteli, bondingu během dne a za ukázku vázání do šátku. V neposlední řadě děkuji za hezké a milé dárky k narození.