Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Porodnice 7.6.2026

Vážená paní primářko,

Dne 10. 4. 2026 jsem byla přijata na Vaše porodnické oddělení k rozběhlému spontánnímu porodu, kde se mě paní magistra ujala. Od samého začátku byla velmi vstřícná, chápavá a ochotná. Velice si cením toho, že mi splnila přání a umožnila mi trávit část doby porodní v porodnické vaně, což pro mě bylo nesmírně ulevující, přestože samotný závěr porodu musel nakonec proběhnout mimo ni.

I díky jejímu vedení, klidu a neocenitelné asistenci proběhl celý porod zcela přirozeně, bez jakýchkoliv komplikací a bez nutnosti jakýchkoliv lékařských či medikamentózních zásahů.

Naše miminko se narodilo naprosto zdravé a v pořádku. Mám za sebou již tři porody a mohu s jistotou říci, že tento třetí byl pro mě tou nejlepší zkušeností, a to právě díky péči a podpoře Mgr. Kristýny Ruttové.

Paní magistra Ruttová dělá porodnici Havířov opravdu skvělé jméno. Právě díky jejímu profesionálnímu a lidskému přístupu budu Vaši porodnici s čistým svědomím vřele doporučovat všem ostatním nastávajícím maminkám.

Ještě jednou jí ze srdce děkuji a přeji mnoho sil a stále stejný, neutuchající lidský přístup a energii, s jakou pomáhá novým životům na svět.

S úctou a pozdravem,
Sabina Kutá

Chirurgická ambulance 7.6.2026

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za pěkný přístup k pacientovi lékařce MUDr Magdaléně Russínové a její

sestřičce Viole Malotové. Dnes jsem byl na ambulanci chirurgie ošetřen a musím říct, že MUDr. Russínová nic neponechala náhodě a provedla perfektní vyšetření. Byla velmi milá a příjemná včetně její sestřičky. Byl bych rád, aby byl také informován jejich nadřízený. Jen krátce co se týká nemocnice: velmi se zlepšila úroveň nemocnice jak v okolí, parkování tak ve vybavení. Držím palce, aby se po výběrovém řízení dostal do funkce takový ředitel jaký odešel. S pozdravem Novotný Lubomír Zelená 1323 Horní Suchá 

Interna 5.6.206

Dobrý den,

ráda bych poděkovala personálu interního oddělení v Nemocnici Havířov za velmi dobrou péči. Lékaři, sestřičky i studenti byli po celou dobu milí, ochotní a profesionální. Vždy si našli čas na vysvětlení všeho potřebného a chovali se ke mně s respektem a vstřícností, což jsem velmi ocenila.

Jedinou věcí, která by si podle mě zasloužila zlepšení, jsou koupelny a sprchy. Pokoje  byly v pořádku, ale sociální zařízení působí zastarale a bylo by příjemné, kdyby v budoucnu prošlo modernizací. Věřím, že by to pacientům zpříjemnilo pobyt a sestřičkám práci a zvýšilo celkový komfort během hospitalizace.

Celkově jsem ale s poskytovanou péčí velmi spokojená a děkuji všem zaměstnancům za jejich práci.

S pozdravem 

Věra Ptaková

Porodnice 5.6.2026

Vážený pane řediteli, 

vážená paní primářko,