Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

ORL 20.5.2024

Dobrý den pane řediteli a hlavní sestro,

 a ambulanci ORL za profesionální přístup, za empatii, milé slovo, přátelský úsměv a vždy vřelou komunikaci. Na tomto oddělení nebylo nic problémem, cítila jsem se jako doma a za to jsem byla moc vděčná.

Dále děkuji za empatii, odbornost, profesionalitu primářce MUDr. Evě Mrázkové PhD. a všem lékařům a lékařkám ORL oddělení za péči.

Dále bych chtěla poděkovat MUDr. Evaldu Záthureckému, který mě ošetřoval na ambulanci ORL, tak i na oddělení ORL, za jeho profesionalitu, lidskost, vždy mi vše odborně vysvětlil. Cítila jsem se v bezpečí.

A také děkuji vrchní sestře Ivaně Pánikové, že má na svém oddělení úžasné zdravotní sestřičky a ošetřovatelky.

Z celého srdce děkuji za Vaši péči.

Bc. Lucie Tchýrová.