Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

ORL 23.4.2024

Chirurgie, RDG 18.4.2024

Vážený pane řediteli,
dne 9. 4. 2024 měly děti z naší Mateřské školy Sukova možnost zúčastnit se exkurze v Nemocnici Havířov.
Prohlédly si a vyzkoušely práci CT přístroje, společně s lékaři a sestrou zkoumaly rentgenové snímky, prakticky si zkusily dlahu na svých rukách. Zkoumaly interiér záchranného vozu, pokoušely se pod vedením resuscitovat.
Specializovanými pracovišti, skvělým přístupem a výkladem pro děti předškolního věku nás provázeli MUDr. Ondřej Kus, MUDr. Tomáš Malý, vrchní sestra chirurgie Veronika Papoušková, sanitář Dušan Benda a tým záchranářů.
Děti z návštěvy nemocnice odcházely plné nových zážitků a zkušeností, za což velmi děkujeme.               
S pozdravem a přáním příjemného dne
Mgr. Věra Novotná
Ředitelka MŠ   

Chirurgie, Urgentní příjem 17.4.2024

Minulý týden v úterý se nám stala autonehoda v Havířově u kostela za velkým rondelem směr centrum, kdy do našeho stojícího auta v koloně, narazilo auto ze zadu. Po příjezdu sanitky se pan doktor okamžitě začal věnovat mému 8 létemu synovi mě a manželovi. Poté nás sanitka odvezla na urgentní příjem, kde se o nás opět perfektně postarali. Potom co nás všechny tři pečlivě vyšetřili propustili syna a manžela do domácího léčení a mě hospitalizovali. Tímto, bych chtěla hodně moc poděkovat havířovské nemocnici obzvlášť panu doktorovi Petrovi Ulrichovi, který se nám věnoval v sanitce, paní doktorce Miroslavě Králíkové z urgentního příjmu, sestričkám, zdravotnímu bratrovi na oddělení chirurgii č.1 patro 3. a v neposlední řadě sestřičkám při vyšetření magnetické rezonance a CT!! Mockrát děkuji za Váš lidský a profesionální přístup v tak těžké chvíli Hana Liebreichová 

Chirurgie 16.4.2024

Dobrý den. Rád bych vyjádřil a s povděkem ocenil ošetření kterého se mi dostalo dne 11.4.2024 v 19 hod. Byl jsem nucen vyhledat vaše zdravotnické zařízení po uráze. Ošetřil mě pan doktor Oleg Slyvka kterému děkuji. Jeho profesionální přístup a hlavně lidskost mi pomohli překonat bolest při ošetření. Při následných kontrolách bych chtěl ale také poděkovat personálu  chirurgie pod vedením vrchní sestry paní Papouškové. S takovým přístupem se bolest a utrpení snáší podstatě lépe. Děkuji vám. Malíř Karel .