Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.nemocnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Chirurgická ambulance 6.11.2022

Dobrý den, dne 5.11.2022 jsem navštívila  v čase 00:06 chirurgickou pohotovost s velkými bolestmi kolene. Chtěla bych touto cestou poděkovat chirurgickému příjmu kde měl zrovna službu  Mudr.Oleg Slyvka, Moje poděkování patří i sloužící sestře na chirurgii a pracovníkovi sádrovny, který mi ochotně pomohl. 
Jsem si vědoma náročnosti práce lékařů a sester a jsem ráda, že se nevytratila mezi lidmi slušnost. Přeji nemocnici  a vlastně i nám pacientům více takového personálu. S pozdravem
 
Jana Zbořilová

Hematologie 15.10.2022

Vážený pane řediteli,
 
vždy jsem měla na havířovskou nemocnici jen ten nejlepší názor a vždy dobrou zkušenost. Minulý týden jsem si názor i dobrou zkušenost potvrdila.
Pro zhoršení zdravotního stavu jsem byla nucena krátkou dobu strávit na lůžkovém oddělení hematologie. Setkala jsem se s úžasným personálem, lékaři velmi vstřícní, profesionální jednání a přesto velmi lidské. Všechny sestřičky příjemné, ochotné vždy pomoci, vždy usměvavé a také s velmi lidským přístupem nejen ke  mně, ale ke všem pacientům.
Potěšilo by mě, kdybyste jim mohl /i když jsem při odchodu poděkovala / poděkovat za všechno dobré, které pro mě i pro ostatní pacienty udělali a samozřejmě ještě budou dělat. Velmi si toho vážím .
Děkuji  a přeji Vám hodně radosti, pevné zdraví  a vše nejlepší v profesním i soukromém životě.
 
Alena Blažková
Havířov

 

Magnetická rezonance 12.10.2022

Dobrý den pane řediteli,
 
ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s vyšetřením na magnetické rezonanci ve Vaší nemocnici. Vyšetření jsem absolvovala tento týden v pondělí 10. října 2022 dopoledne. Byla jsem velmi mile překvapena odborností a přístupem personálu, jejich ochotou a snahou o co nejpříjemnější průběh vyšetření pro mne. Bylo o mně postaráno s maximální péčí a laskavostí, s jakou jsem se ještě nesetkala. 
 
Proto jsem se rozhodla Vám napsat a poděkovat za tuto péči jak Vám, tak celému oddělení magnetické rezonance.
 
Vděčná pacientka Ing. Lidmila Palarczyková

Chirurgie, Stravovací provoz 11.10.2022

Přeji pěkný podvečer. Dne 9.10 jsem nastoupila do nemocnice na plánovanou operaci kolena.Dali mě na oddělení gynekologie na druhé patro.Sestricky byly úžasné.Snazily se mi můj pobyt v nemocnici ulehčit. Pred operaci se pořád usmívaly a komunikovaly. Takovych sestřiček by mělo být více.Touto cestou bych chtěla pochválit všechny sestřičky které se o mě starali. Děkuji jste úžasné...ještě jsem chtěla moc pochválit jídlo.Jeste jednou děkuji moc jste skvělí.
 
Pavlina Gavorova